6 - 10 Mart Başvurular Alınacak! Kamuya 141 Personel Alımı Listesi

Kamuya memur alımı ve personel alım başvurusu başlıyor. Önümüzdeki hafta farklı kurumların başvuruları başlıyor. Şartlar ve ilan listesi nedir?

6 - 10 Mart Başvurular Alınacak! Kamuya 141 Personel Alımı Listesi

Kamuya Memur Alımı ve Personel alımı kapsamında başvurular başlıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan memur personbel alımı ilanlarına göre 141 kişilik boş kadro ile memur alımı ve personel alımı gerçekleştirilecek. 6 - 10 Mart 2023 tarihleri arasında başvuruların başlayacağı ilanları İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşacağız.

Başvurular Bu Hafta Başlıyor!

Kamu kurum ve kuruluşlarına memur personel alımı başvuruları başlıyor. Toplamda 141 kişilik kontenjan ile Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu alım yapılacak.

İlgili Kurumların başvuruları Önümüzdeki hafta farklı tarihlerde başlayacak olup ilan detayları ve kontenjan bilgisini sizlerle paylaşacağız.

Kamuya 141 Memur Personel Alımı Yapacak Kurumlar ve Listesi:

Kamu kapsamında yayımlanan ilanlara göre alımlar;

  • Diyanet İşleri Başkanlığı,
  • Dündarlı Belediyesi,
  • Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu,

Diyanet İşleri Başkanlığı 80 Sözleşmeli Personel Alımı İlan Detayları:

Diyanet bünyesine Lise, Ön Lisans mezunu personel alımı yapılacak. Alımlar ağırlıklı olarak Temizlik Görevlisi ve Güvenlik Görevlisi alımları kapsamında gerçekleştirilecek. Bu yönde " 20 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ( 4 Kadın - 16 Erkek ), 48 Temizlik Görevlisi ( 6 Kadın - 42 Erkek ) 6 Bulaşıkçı ( Erkek ), 1 Sıhhi Tesisatçı ( Erkek ), 2 Garson ( Erkek ), 2 Bahçe Bakım Elemanı( Erkek ), 1 Marangoz ( Erkek ) " kadrolarında memur personel alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru için adaylardan 50 KPSS Taban puanı istenecektir. Buna göre başvurular 6 Mart 2023 tarihi ile 20 Mart 2023 tarihleri arasında yapılacak.

İlan detaylarına ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu 80 Memur Alımı İlanı Detayları:

SEDDK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 2021 veya 2022 KPSS puanı ile memur alımı yapacak. Buna göre yayımlanmış olan ilana göre 35 yaş şartını sağlayan adaylar ve 75 Taban KPSS Puanına sahip olan adaylar alınacaktır.

Alım yapılacak alanlar Uzman Yardımcısı kadrosunda " 30 Ekonomi/Finans Alanı, 10 Aktüerya Alanı, 10 Hukuk Alanı, 10 Bilişim Alanı " alım gerçekleştirilecektir.

Başvurular 8 Mart 2023 tariihi ile başlayacak olup en geç 19 Mart 2023 tarihine kadar gerçekleştirilecektir.

İlanın detayları ve Başvuru Şartları için Buraya Tıklayınız.

Dündarlı Belediye Memur Alımı Detayları:

Belediye bünyesine Genel İdare Hizmetleri sınıfında memur alımı yapacak. Kadın Erkek adaylar içerisinden memur alımı yapılacak olup Muhasebeci kadrosunda alım yapılacak. Bu kapsamda başvuru için adayların 2022 yılında yapılan KPSS'den Ön Lisans seviyesinde KPSSP93 puan türünden puan almış olmak gereklidir.

Başvurular 7 Mart 2023 tarihi ile başlayacak olup en geç 10 Mart 2023 tarihine kadar başvuru yapılacak.

İlan Hakkında Detaylar için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
AsimAgirbas
AsimAgirbas - 10 ay Önce

Engeli alımda varmi

Vefa özkol
Vefa özkol - 10 ay Önce

Güvenlik koruyucu su alımları ne zaman

Vefa
Vefa - 10 ay Önce

Güvenlik koruyucu su alımları ne zaman

Vefa özkol
Vefa özkol - 10 ay Önce

Güvenlik koruyucu su alımları ne zaman

Vefa özkol
Vefa özkol - 10 ay Önce

Güvenlik koruyucu su alımları ne zaman