MSB ANT Başkanlığı İŞKUR'da Kamu Grubu Personel Alım İlanı Yayımladı!

Temmuz ayının ilk haftasında kamu grubu personel alım ilanları yayımladı ve MSB ANT Başkanlığında bünyesine alım yapacağını ilan etti. İşte detaylar.

MSB ANT Başkanlığı İŞKUR'da Kamu Grubu Personel Alım İlanı Yayımladı!

MSB ANT Başkanlığı personel alım ilanı yayımladı. İŞKUR resmi internet sayfası üzerinde Kamu grubu ilanları sekmesinde 01 Temmuz 2019 tarihli yayımlanmış olan ilana göre MSB ANT Başkanlığı bünyesine farklı statülerde personel alacak. Alım yapılacak pozisyon Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri olarak belirtilmiş ve 1 kişilik boş kadro ile engelli personel alımı yapılacağı ve 1 kişilik pozisyon ile ise TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) kapsamında alım yapılacaktır. 

ADAYLARAN ARANNA ŞARTLAT NEDİR?

Adayların MSB Akaryakıt İkmal ve Nato Pol. Tesisleri başkanlığına başvuru yapabilmeleri için, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, Engelli adaylar için sağlık raporuna sahip ve görevini yapmasına engel olabilecek rahatsızlığı olmamak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Meslek Yüksekokulu Ön lisans bölümlerinden Bilişim Teknolojleri ve Bilgisayar bölümlerinden mezun olmuş olmaları gereklidir. Ayrıca adaylardan KPSS girmiş olmak şartı da aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvurular 01 temmuz 2019 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 05 Temmuz 2019 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden Engelli pozisyon için, İş İlan No (00005043392) ile ve TMY kapsamında olan adaylar için İş İlan No (00005044969) ile başvuru yapılacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE