İŞKUR'da MSB 94 Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı Başladı! 25 Şehirde Alım Yapılacak

İŞKUR'da MSB Personel Alımı ilanı yayımlandı. Başvurusu başlayan personel alımı ilanı için detayları haberimizde sizlerle aktarıyoruz. Şartlar ve şehre göre dağılım nedir?

İŞKUR'da MSB 94 Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı Başladı! 25 Şehirde Alım Yapılacak

Milli Savunma Bakanlığı personel alımı için başvuru süreci başladı. İŞKUR'da 21 Eylül 2020 tarihi itibari ile yayımlanan ve başvuru başlayan ilana göre 25 farklı şehirde alım yapılacak. Buna göre Bakanlığa bağlı olan MSB Akaryakıt ikmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı Sürekli İşçi alımı statüsünde Silahlı Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirecek. Peki alım yapılacak iller nedir? Kimler başvuru yapabilir? Nasıl Başvuru yapılacak? İşin Olsa ekibi olarak detayları sizlerle paylaşıyoruz.

İLANN DETAYLARI NEDİR?

MSB Akaryakıt ikmal ve NATO POL Tesisleri işletme Başkanlığı taşra teşkilatına aşağıdaki listede belirtilen birimlerinde istihdam edilmek üzere 4857 sayılı iş Kanunu ile bu Kanuna dayanılarak çıkarılan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına işçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Türkiye iş Kurumu (iŞKUR) üzerinden belirsiz süreli iş sözleşmesi ile çalıştırılacak "Sürekli işçi" unvanlı 94 "Silahlı Güvenlik Görevlisi" alımı yapılacaktır.

 1. Çanakkale 2
 2. Adana 2
 3. Ankara 3
 4. Antalya 5
 5. Diyarbakır
 6. Elazığ 1
 7. Erzincan 2
 8. Eskişehir 4
 9. Hatay 7
 10. Balıkesir 4
 11. Batman 2
 12. İstanbul 7
 13. İzmir 6
 14. Kahramanmaraş 4
 15. Osmaniye 6
 16. Sakarya 5
 17. Tekirdağ 4
 18. Kayseri 1
 19. Kocaeli 6
 20. Malatya 2
 21. Manisa 6
 22. Bilecik 2
 23. Burdur 3
 24. Bursa 6
 25. Mersin 3

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

MSB Güvenlik Görevlisi alımına başvuru yapacak adaylar öncelikle " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Askerliğini yapmış veya Askerlik ile ilgisi olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Herhangi bir kamu kurumu veya kamu kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılamış olmak " şartlarını taşıyor olmanız gereklidir.

Bunun dışında erkek ve kadın adayların başvuru yapabileceği ilam için Erkeklrde 167cm ve Kadınlarda 160cm boyundan kısa boylu olmamak, Geçerlilik süresi dolmamış Silahlı özel güvenlik kartına sahip olmak, Çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak ve 18 yaşını doldurmuş ve 33 yaşından gün almamış olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

MSB güvenlik görevlisi alımı için başvurular Bugün ( 21 Eylül 2002 ) itibari ile başladı.Adaylara başvuru için 4 günlük süre verilmiş olup en geç 25 Eylül 2020 tarihine kadar yapılacak başvurular geçerli sayılacaktır.

Adaylar başvurularını sadece " esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx " adresi üzerinden veya Alo 170 hattı üzerinden gerçekleştirebileceklerdir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan gönen
Ramazan gönen - 1 yıl Önce

Türkiye geneli neden yok DENİZLİ VEYA BÜTÜN İLLERDE HİÇ YOKDAN 10 KİŞİ KONTENJAN YIK MU İKAMET ŞARTI YÜZÜNDEN BAŞVURU YAPAMIYORUZ BAŞKA YERLERE BİZLERE YAŞ ŞARTI ESNETİLSİN VE İKAMET ŞARTI BAŞVURI YAPMAMIZ İÇİN BAŞKA İLE KALDIRILSIN YOKSA HEPİMİZ İŞİMİZ DEN OLUCAZ SAYIN DEVLETİM. SESİMİZİ ALLAH AŞKINA DUYUN BİZİM AÇILSIN BAŞVIRULAR 2020 DE OLMASSA YAŞ VE İKAMET ŞARTINDAN HERŞEYİMİZ ORTADA KALICAK.

Sedat soğukçeşme
Sedat soğukçeşme - 1 yıl Önce

Bu yaş sınırı nedir yaa. Durmadan 33 yaş 35 yaş. 40 yaşında 45 yasinda mesleği olan kimliği olan issiz ne yapacak. Onun coluk cocigu yokmu. Evine nasil ekmek götürecek. Adamlar 45 yaşındaki adamı kursa aliyo güvenlik sertifikası veriyor. O zaman almayın kursa kardeşim. 25 yaşından büyükler sertifika alamaz deyin o zaman.

Eyt10
Eyt10 - 1 yıl Önce

Arkadaş madem emekli etmiyorsun ozaman iş göster 33yaş sınırı nedir biz neyaptık bu devlete pirimimizi ödedik 25 yılımızı doldurduk hakkımız verilecegi yerde yok sayılı yoruz suriyeli kadar öz vatanımızda degerimiz yok Allah herzaman büyük bu topragın altıda var ilahi adalet sizin adaletinizi tartacak inşAllah bilmiyorduk diyemiyeceksiniz her fırsatta müslümanız elhamdülilah diyorsunuz

Fatma kobak
Fatma kobak - 1 yıl Önce

Gerçekten bukadar saçma bir sistem olamaz lise ve önlisans başvurabiliyor lisans başvuramıyor ozaman boşuna okumuşuz yazıklar olsun bu kuralları koyana

SIRADAKİ HABER