Yargıtay İŞKUR İle Temizlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı! En Az İlköğretim

Yargıtay Başkanlığı personel alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR üzerinde ilköğretim mezunu Temizlik görevlisi alımı yapılacak. Şartlar nelerdir?

Yargıtay İŞKUR İle Temizlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı! En Az İlköğretim

Yargıtay Başkanlığı temizlik Görevlisi alımı ilanı yayımlandı. 21 Kasım 2022 tarihi ile Türkiye İş Kurumu aracılığı yayımlanan işçi alımı ilanına göre en az ilköğretim mezunu adaylar içerisinden Temizlik Görevlisi alımı yapılacak. Peki adaylardan aranan şartlar nelerdir? Başvuru numarası ve ekranı nedir? Sizlerle paylaşıyoruz.

Yargıtay Başkanlığı Personel Alımı İlan Detayları Nelerdir?

İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan ilan ile Kura ile Temizlik görevlisi alınacak.

Alım Yapacak Kurum: Yargıtay Birinci Başkanlığı

İşveren Statüsü: Kamu

Çalışma Şekli: Daimi / Deneme Süreli

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Yargıtay Başkanlığı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 6 Kişilik kadro ile Temizlik Görevlisi alımı yapılacak. Bu yönde adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" gibi şartlar aranacaktır.

Yargıtay Başkanlığı Engelli Temizlik Görevlisi alımı gerçekleştirecek olup Başvuru için özel olarak, 18 Yaşını tamamlamış ve 30 yaşından büyük olmamak, Ankara'da ikamet ediyor olmak, Engelli olduğunu gösteren belgeye sahip olmak gerekmektedir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan Temizlik Görevlisi alımı için başvuru süreci başlamıştır. Bu kapsamda 21 Kasım 2022 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 25 Kasım 2022 tarihine kadar başvuru yapılması gereklidir.

Başvurular Elektronik ortamda olmak üzere " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx " adresi üzerinden İş İlan No (00007165233) ile başvuru yapılacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
işsiz
işsiz - 7 ay Önce

3o yaşından büyükler ne yapacak ozaman bizi emekli maaşı bağlasınlar madem işe alınamıyoruz

Ayşe
Ayşe - 7 ay Önce

30 yaşı aşanlar napcak acaba heryerde bi yaş siniri buyuzden biyere giremiyorz işsizim calişmak kendi parami kazanmak istiyorm

Musa
Musa - 7 ay Önce

Bende yıllardır iş istiyorum ama nerde Allah bize yardim etsin 40 yaş üstü ne yapsın intar mi etsin lütfen ya bize yardim edin

Duriye yıldız
Duriye yıldız - 7 ay Önce

İş istiyorum

Gültekin şahin
Gültekin şahin - 7 ay Önce

Merhaba ben engelli hizmet temizlik görev kamu işte istiyorum

Abdullah arap
Abdullah arap - 7 ay Önce

Ben de girecem ise işsizim

Sadet kök
Sadet kök - 7 ay Önce

Bende işe girmek istiyorum

Nurullah özkan
Nurullah özkan - 7 ay Önce

İş başvurmak istiyorum