Üniversite İŞKUR Üzerinde Büro Memuru ve Personel Alımı Yapacak!

Siirt Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi gazetede yayımlanan ilan ile 4/D Kamu işçi alımı yapılacak. Şartlar nedir?

Üniversite İŞKUR Üzerinde Büro Memuru ve Personel Alımı Yapacak!

Az Önce 18 Kasım 2022 tarihli resmi gazete yayımlandı. İlgili gazeteye göre Siirt Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda Personek ve Memur alımı yapılacağını bildirdi. Bu yönde Alımlar önümüzdeki hafta başlayacak olup Başvuru şartları ve kontenjan bilgisi hakkında detayları aktaracağız.

Hangi Kadrolarda İşçi ve Memur Alımı Yapılacak?

Siirt Üniversitesi En az Okuryazar olmak şartı ile toplamda 7 Personel Alımı yapacak. Buna göre,

  • 1 Temizlik Görevlisi (Eski Hükümlü),
  • 4 Büro Memuru Genel (Engelli),
  • 2 Hayvan Bakıcısı,

alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacaktır?

Siirt Üniversitesi personel alımı için adaylardan genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Engelli veya Eski Hükümlü olduğunu rapor etmek, Alım yapılacak alanda meslek bilgisine sahip olmak gibi nitelikler aranacak.

Başvurular Sadece İŞKUR Üzerinden!

Siirt Üniversitesi personel alımı için adaylar başvurularını sadece İŞKUR Üzerinden gerçekleştirebilecekler. İlan Türkiye İş Kurumu üzerinde 21 Kasım 2022 tarihi ile yayımlanacak. Buna göre Adaylar başvurularını 21 - 25 Kasım 2022 tarihleri arasında gerçekleştirecekler.

İLANIN TAM METNİ BURADA

YORUM EKLE