TÜRKŞEKER 115 Kamu İşçi Alımı Kura İşlemleri ve Sonuçları?

TÜRKŞEKER işçi alımı başvurusunda sona geldik. Lise mezunu 115 kamu işçi alımı Kura işlemleri detayları belli oldu. Detaylar haberde.

TÜRKŞEKER 115 Kamu İşçi Alımı Kura İşlemleri ve Sonuçları?

TÜRKŞEKER işçi alımı yapıyor. Hafta başında yayımlanmış olan Kamu İşçi Alımı İlanına göre TÜRKŞEKER bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 13 Farklı şehirde istihdam eidilmek üzere 115 Kamu İşçi alımı yapılacağını belirtmişti. Bu kapsamda TÜRKŞEKER Kamu İşçi alımları Kura ile yapılacak olup İŞKUR'da Kura detayları belli oldu.

İşin Olsa ekibi olarak Bu haberimizde sizlere TÜRKŞEKER İşçi Alımı detaylarını paylaşacağız.

115 Kamu İşçi Alımı Yapıyor!

TÜRKŞEKER bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere yayımladığı Kamu İşçi Alımı ilanına göre " Ağrı, Ankara Burdur Elazığ Van( Erciş ) Eskişehir Konya ( Ilgın, Ereğli ) Kars Kastamonu Malatya Balıkesir ( Susurluk ) Uşak Yozgat " şehirlerinde 115 işçi alacak. Alımlar 

  • Şeker Fabrikaları 83 İşçi,
  • Makina Fabrikalarına 32 İşçi,

kapsamında gerçekleştirilecek.

Başvurular Sona Eriyor!

TÜRKŞEKER kamu işçi alımı başvurusu sona eriyor. 6 Kasım 2023 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 10 Kasım 2023 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını aşağıdaki bilgiler doğrultusunda gerçekleştirebilecekler.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/kamu-iskur-alimi/turkseker-13-sehir-115-kamu-isci-alimi-iskur-ilani-18-h45425.html

Kura Çekimi Detayları Belli Oldu!

TÜRKŞEKER işçi alımı için başvuruların 10 Kasım 2023 tarihinde sona ermesinden sonra İŞKUR yapılan Başvuruları ele alarak iletilecek Nihai Başarı listesine göre kura işlemler yapılacak. Kura İşlemleri sadece Elektronik ortamda yürütülecektir.

Kura Bilgileri Kura Yeri : (//turkseker.gov.tr) internet sitesinde de ilan edilecektir

Kura Tarihi : 29.11.2023

Kura Saat Dilimi : Gün Boyunca (09:00 - 18:00)

GELİŞMELERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2023, 08:20
YORUM EKLE