TÜBİTAK 60 KPSS Puanı ile İŞKUR Personel Alımı ( Teknisyen )

TÜBİTAK personel alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR üzerinden Teknisyen alımı için ilan yayımlandı. Şartlar ve başvuru bilgileri haberde.

TÜBİTAK 60 KPSS Puanı ile İŞKUR Personel Alımı ( Teknisyen )

TÜBİTAK personel alımı ilanı yayımlandı. Bugün yayımlanan personel alımı ilanına göreTÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Gebze Kocaeli de bulunan TÜBİTAL BİLGEM biriminde görevlendirilecek 6 Personel alımı gerçekleştirilecektir. Kimler başvuru yapabilecek?

Kontenjan Bilgisi Nedir?

TÜBİTAK BİLGEM yayımladığı ilan ile "Diğer Teknisyen Ve Teknikerler " kontenjanında personel alımı yapılacağı bildirildi. toplamda 6 personel alımı yapılacak. Ancak 3 farklı ilan ile yayımlanan ilana fakrlı alanlarda başvuru gerçekleştirilecek.

Başvuru Şartları nedir?

Başvuru yapmak isteyen adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" şartları aranacaktır.

KPSS Şartı var!

Adayların başvuru yapabilmeleri için Ön Lisans seviyesinde 2022 yılında yapılan KPSS'den P03 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Bölüm Şartları Nedir?

2 Kişi:

Mekatronik, Makine, Bilgisayar Destekli Makine, Termik Santral Makineleri, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, İş Makineleri, Makine Metep, Makine Teknisyenliği, Talaşlı Üretim, Talaşsız Şekillendirme, Tesviye,

2 Kişi:

İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi, Altyapı

2 Kişi:

Endüstriyel Haberleşme, Elektrik, Makine, Tamir ve Bakım, Kontrol Sistemleri, Kontrol ve Otomasyon, Ölçme ve Kalibrasyon, Otomasyon Teknolojisi, Elektronik Haberleşme Teknikerliği, Elektrik, Elektronik, Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtım, Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Deniz Elektroniği, Elektrik-Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik Yüksek Teknisyenliği, Endüstriyel Elektronik Teknikerliği, Endüstriyel Elektronik Teknolojisi, Gemi Elektroniği, Elektrik Makineleri Bakım ve Onarımı, Endüstriyel Elektrik, Elektronik Haberleşme, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi, Telekomünikasyon, Endüstriyel Otomasyon, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi, Kontrol Sistemleri Teknolojisi, Kontrol ve Ölçü Aletleri, Otomasyon,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Söz konusu TÜBİTAK Personel alımı başvuruları için süreç 14 Mart 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 6 gün içerisinde 20 mart 2023 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece İŞKUR üzeirnden yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 14 - 20 Mart 2023

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

İş İlanı Numaraları:

00007380092

00007380312

00007380438

YORUM EKLE