Tarım Bakanlığı KPSS siz 438 TL Yevmiye İle Kamu İşçi Alımı İlanı - İlköğretim mezunu

Tarım ve Orman Bakanlığı kamu işçi alımı ilanı yayımlandı. 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşından küçük kamu işçi alımı yapılacak. Şartlar nedir?

Tarım Bakanlığı KPSS siz 438 TL Yevmiye İle Kamu İşçi Alımı İlanı - İlköğretim mezunu

Tarım ve Orman Bakanlığı Kamu İşçi alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelen ilan ile Bakanlık bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere " Alata Bahçe Kültürleri Araştırma Esntitüsü Müdürlüğü " kamu işçi alımı yapacağını bildirdi. Söz konusu yayımlanmış olan ilan ile 1 Kişilik kadro ile işçi alımı gerçekleştirilecek. Normal statüde işçi alımı için daylardan aranan nitelikler ve başvuru bilgisi nedir?

Kontenjan Bilgisi Nedir?

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilana göre Araştırma Enstitüsü bünyesine 1 kişilik kadro ile Belirli Süreli Geçici " Tarım İşçisi ( Tarla Ürünleri ) " alımı yapılacaktır. Alımlar Mersinde gerçekleştirilecektir.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Kadın Erkek adayların başvuru yapabileceği ilan için adaylardan genel olarak " Sağlık açısından görevini yapmasına engeli olmamak ve bunu belgelemek, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" şartları aranacak.

Ayrıca Özel olarak ise, 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşından büyük olmamak, En az İlköğretim mezunu olmak, Ziraai konularda malseme, çapalama, gübreleme, budama, hasat, ilaçlama, tarla sürüm, kültürel işlemler, sulamai aşılama ekim, dikim, toprak hazırlama ve her türlü bahçe bakımı, temizliği ve diğer tarımsal faaliyetlerde çaışabilmek gibi şartlar aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Bakanlık işçi alımı başvurusu 30 Nisan 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 3 Nisan 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sadece ilgili kuruma yapılacaktır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet kaya
Mehmet kaya - 2 ay Önce

Mağdurum bi işim olsun istiyorum

Servet ôzkan
Servet ôzkan - 2 ay Önce

İş imkanı acil

Ömer Faruk Cihan
Ömer Faruk Cihan - 2 ay Önce

Tarım Bakanlığının Kamu İşçisi Alımına Nerden Başvuruluyo

Murat oruç
Murat oruç - 2 ay Önce

İşsizim 4cocugum var gecekonduda yaşıyoruz işe ihtiyacım var

Bayram yurtsuz
Bayram yurtsuz - 2 ay Önce

Süfür

Murat
Murat - 2 ay Önce

Allah'tan korkun şu yaş şartını kaldırın. Sağlığı elverişli olan hepimize iş imkanı sağlayın. Özellikle şu depremzedelerin işe çok ihtiyacı var. Şartsız şurtsuz iş imkanı sağlayın yazık bunca iş bekleyen insanlara.

Ramazan Babaoğlu
Ramazan Babaoğlu - 2 ay Önce

İş alimı için ne re baş vuruyoruz

Işsiz güçlü
Işsiz güçlü - 2 ay Önce

Nisan ayı geriden mi gelecek. Başvurular 30 Nisan da başlayıp 3 Nisan da bitecek demişsiniz