Siirt Üniversitesi En Az İlköğretim Mezunu 62 Personel Alımı Başladı!

Siirt Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. İŞKUR aracılığı ile yapılacak personel alımı için başvurular başladı. İşte alım yapılacak kadro ve şartlar.

Siirt Üniversitesi En Az İlköğretim Mezunu 62 Personel Alımı Başladı!

Siirt Üniversitesi 16 EKim 2020 tarihi ile Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlamış olduğu perosnel alımı ilanına göre 62 personel alımı yapacak. Başvurular İŞKUR üzerinde başlamış olup ilan hakkında detayları, kadro dağılımını, başvuru şartlarını işin olsa ekibi olarak siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • Elektrikçi (Genel) 1
  • Sıhhi Tesisatçı 1
  • Sıvacı 1
  • Soğutma Isıtma Sistemleri Bakım-Onarımcısı 1
  • Güvenlik Görevlisi 21
  • Temizlik Görevlisi 37

Başvuru Şartları Nedir?

Siirt Ünivrsitesi adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması be arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, en az İlköğretim, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak, 18 Yaşını tamamlamış ve 35 yaşından büyük olmamak gibi nitelikler aranacak.

İŞKUR Başvuruları Nasıl Yapılır?

Siirt Üniversitesi personel alımı için başvurular sadece İnternet üzerinden İŞKUR ile veya Alo 170 hattı üzerinden yapılacaktır. Adaylar başvurularına 16 Ekim 2020 tarihi ile başlamış olup en geç 4 gün içerisibde 20 Ekim 2020 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvurular " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx " adresinen İŞKUR aday bilgileri ile yapılackatır.

YORUM EKLE