Nizip Belediyesi 70 Kamu Temizlik Görevlisi Alımı İlanı - 50 Yaş ve Okur Yazar

Nizip Belediyesi kamu personel alımı ilanı yayımlandı. Geçici süreli 70 temizlik Personeli alımı yapılacak. Başvuru şartları ve detayları haberde.

Nizip Belediyesi 70 Kamu Temizlik Görevlisi Alımı İlanı - 50 Yaş ve Okur Yazar

Nizip Belediyesi personel alımı ilanı yayımladı. İŞKUR Kamu ilanları üzerinde gelmiş olan ilana göre Nizip Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere İŞKUR üzerinde Kamu İşçi alımı ilanı yayımladı. Bu kapsamda gelmiş olan ilana göre belediye bünyesine 70 Temizlik Görevlisi Alımı yapılacak. Geçici süreli çalışma şartı ile alım yapılacak. Peki kimler başvuru yapabilecek? Kontenjan Bilgisi nedir? Detayları İşin olsa ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Belediye İşçi Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Gaziantep Nizip Belediyesi 70 kişilik kadro ile Nizip ilçesi içerisinde cadde ve sokak temizliğinde çalıştırılacak Temizlik Görevlisi alacak. Alımlar Kura ile gerçekleştirilecek. Ayrıca Geçici süreli alım yapılacak.

Çalışma Süresi:

Geçici işçi alımı kapsamında görev süresi 5 Ay 29 gün olarak bildirildi.

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR kaydı olması gerekmektedir. Ayrıca 18 yaşını tamamlamış ve 50 yaşından büyük olmamak, En az Okur Yazar ve en fazla lise mezunu olmak, Görevini yerine getirmesine engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi şartlar aranacaktır.

Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Nizip Belediyesi Kamu İşçi alımı başvuruları sadece İŞKUR üzerinden şahsen, Alo70 veya İnternet üzerinden yapılacak. Başvurular 13 Mart 2023 tarihi ile başlayacak olup en geç 147 Mart 2023 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gereklidir. Online Başvuru için " İş İlan No (00007377077) " kullanabilirsiniz.

Kura İşlemleri Ne Zaman Yapılacak?

Belediye personel seçmeleri Kura yöntemi ile gerçekleştirilecek. Başvurusu İŞKUR tarafından onaylanarak Nihai liste Belediye ye gönderilerek 24 Nisan 2023 tarihi Gün Boyunca (09:00 - 18:00) Nizip Belediyesi Hizmet Binasında gerçekleştirilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
.
. - 6 ay Önce

Merhaba ise girmek istiyorum