MEB Temizlik Görevlisi Alımı İlanı Yayımladı! 18 - 50 Yaş Arası! KPSS YOK

MEB KPSS Şartı olmadan personel alımı ilanı yayımladı. Az Önce İŞKUR da gelen ilan için başvurular başladı. Şartlar ve Kontenjan haberde.

MEB Temizlik Görevlisi Alımı İlanı Yayımladı! 18 - 50 Yaş Arası! KPSS YOK

Milli Eğitim Bakanlığı Personel alımı ilanı yayımladı. İŞKU üzerinde 26 Temmuz 2023 tarihi ile gelmiş olan personel alımı ilanına göre MEB bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Öğretmenevi Müdürlüğüne temizlik Görevlisi alımı yapılacak. Söz Konusu yayımlanmış olan ilan için başvurular İŞKUR'da başladı. İşin Olsa Ekibi olarak bu haberimizde sizlere ilgili ilan hakkında detayları aktaracağız.

MEB Personel Alımı Kontenjan Bilgisi:

MEB personel alımı kapsamında yayımlanan ilana göre Erzurum karayazı Öğretmen Evi Müdürlüğü bünyesine 1 kişilik boş kadro ile Temizlik Görevlisi alımı yapacak. Daimi / Tam Zamanlı çalışma ile en az İlköğretim mezunu Temizlik Görevlisi alımı yapılacak.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nedir?

MEB Öğretmenevi adaylardan genel olarak " Kamu haklarından mahrum olmamak, Türk vatanadaşı olmak, Herhangi bir Suç hükümlülüğü olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" şartları aranacak.

Başvuru Özel Şartları Nedir?

  • 18 - 50 yaş aralığında olmak,
  • Erkek olmak,
  • En az İlköğretim ve En fazla Lise mezunu olmak,
  • Hijyen Belgesine sahip olmak (MEB) onaylı,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

MEB temizlik Görevlisi alımı başvuruları 26 Temmuz 2023 tarihi ile başlayacak olup en geç 31 temmuz 2023 tarihine kadar başvuru alınacaktır. Bu kapsamda başvurular sadece İŞKUR üzerinden İş İlan No (00007679217) ile yapılacaktır. 

Kura Çekimi Yapılacak:

Kura Yeri: KARAYAZI ÖĞRETMEN EVİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kura Tarihi: 02.08.2023

Kura Saat Dilimi: 14:00 - 15:00

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevda karaeli
Sevda karaeli - 2 ay Önce

Temizlikçi olarak bas vurmakla istiyorum bu işe cok ihtiyacım var esim cezası evinde cocuklarima evine geçimini sağlamak icin girmekk zorundayim

Şengül Yıldırım
Şengül Yıldırım - 2 ay Önce

nerden başvuru yapabilirim

Çiğdem Ege
Çiğdem Ege - 2 ay Önce

Temizlik işçisi

İbrahim Bayram
İbrahim Bayram - 2 ay Önce

Temizlik işcisi

Menekşe çatır
Menekşe çatır - 1 ay Önce

İse ihtiyacım var