Giresun Üniversitesi İlköğretim Mezunu 6 Personel Alımı Yapıyor

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilana göre Giresun Üniversitesi bünyesine farklı bölgelerde İlköğretim mezunu işçi alımı yapacak. Şartlar ve kadro dağılımı haberde.

Giresun Üniversitesi İlköğretim Mezunu 6 Personel Alımı Yapıyor

İŞKUR Kamu ilanları yayımlandı. Giresun Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 6 kişilik boş kadro ile farklı bölgelerde İşçi Personel Alımı yapacağını bildirdi. Alımlar Üniversitenin farklı birimlerine yapılacak olup en az İlköğretim mezunu olan adaylar başvuru yapabilecekler. Bu yönde Giresun Üniversitesine Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla Geçici İşçi statüsünde Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) alımı yapılacaktır.

BÖLGE DAĞILIMI:

Üniversiteye Kalorifer Ateşçici allımı yapılacak olup alımlar, Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu, Espiye Meslek Yüksekokulu Yağlıdere Yerleşkesi, Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu, Şebinkarahisar Yerleşkesi , Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu birimlerine yapılcak. Detaylı Dağılım ise,

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Üniversitenin Kalorifer Ateşçici alımı ilanına başvuru için adaylardan özel olarak, MEB onaylı Kalorifer Ateşçisi (Katı Yakıtlı) Sertifikası sahibi olmak, En az ilköğretim mezunu olmak şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecekler.

Genel olarak ise, Türk Vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Kamuda çalışmasına engel bir durumu olmamak, Askerliğini yapmış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Kamu Üniversitesine İşçi Alımı başvuruları İlanın İŞKUR üzerinde 20 Eylül 2021 tarihi ile yayımlanmasının ardından başvuru süreci başlamıştır. En geç 5 gün içerisinde yani 24 Eylül 2021 tarihi ile başvurular sona erecektir. Başvurular sadece İŞKUR üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

BAŞVURU ADRESİ: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

YORUM EKLE