DSİ ve Sulama Birliği İŞKUR İle Kamu İşçi Alımı İlanları Yayımlandı!

Devlet Su İşleri bünyesine İşçi Alımı için İŞKUR'da ilan yayımladı. En az ilkokul mezunu adaylardan 4 farklı ilan ile DSİ Personel Alımı yapacak.

DSİ ve Sulama Birliği İŞKUR İle Kamu İşçi Alımı İlanları Yayımlandı!

Devlet Su İşleri farklı bölgelerdeki personel eksikliğini gidermek üzere ilan yayımladı. Bu yönde İŞKUR Platformu kullanılmış olup başvurularınızı Türkiye İş Kurumu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

DSİ bünyesine personel alımları Daimi ve Eski Hükümlü adaylar içerisinden gerçekleştirilecek. Bu yönde ilanlar için başvurular devam wederken İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilanların detaylarını aktaracağız.

DSİ İŞKUR İlanları:

Devlet Su İşleri Hafta başında ve Bugün yayımladığı personel alımı ilanları ile alım yapacak. En az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği ilanlar ile Devlet Su İşleri işçi personel alımı ilanları şöyledir;

DSİ 13. Bölge Saymanlık Müdürlüğü: Daimi statüde çalışacak adaylardan 1 Beden İşçisi ( Genel ) alımı yapılacak. Söz konusu ilana TMY kapsamında ve Eski Hükümlü adaylar başvuru yapabilecek. Ayrıca Lise mezunu alım yapılacak. Başvuru için İş İlan No (00006826240) kullanabilirsiniz.

DSİ 2. Bölge Müdürlüğü İzmir : Dimi Deneme süreli adaylar içerisinden Eski Hükümlü veya TMY personeli alımı yapılacak. 1 kişilik boş kontenjan ile lise mezunu Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Teknisyeni alımı yapılacak. Başvuru için İş İlan No (00006814845) kullanabilirsiniz.

DSİ Kastamonu Sulama Birliği Başkanlığı: Tam Zamanlı Geçici çalışma süresi ile 4 yıl deneyime sahip Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) alımı yapılacak. İlköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Başvurular İş İlan No (00006828483) ile yapılacak.

DSİ Göynücek Geldingen Sulama Birlik Başkanlığı : geçici Kamu işçisi tatüsünde personel alımı gerçekleştirilecek olup 2 kişi Su Kanalı İşçisi alımı yaplacak. 1 Kişide Greyder Operatörü alınacak. En az ilkokul mezunu Kadın Erkek adaylar başvuru yapabiliyor. Buna göre Greyder Operatörü için İş İlan No (00006813409) ve Su Kanalı İşçisi için İş İlan No (00006813825) kullanabilirsiniz.

İŞKUR Genel Başvuru Şartları Nelerdir?

Türkiye İş Kurumu Kamu işçi alımı ilanlarına başvuru için adayların " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, En az ilkokul mezunu mezunu, İlköğretim, Lise mezunu olmak,18 Yaşını tamamlamış ve 35 yaşından büyük olmamak gibi şartlar aranacak.

Başvuru Ekranı: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet yesil
Ahmet yesil - 7 ay Önce

Bu yas sacmaligini millet ittifakindan baska kimse cozemez abi