DSİ ve Sulama Birliği İŞKUR İle Kamu İşçi Alımı İlanları Yayımlandı!

Devlet Su İşleri bünyesine İşçi Alımı için İŞKUR'da ilan yayımladı. En az ilkokul mezunu adaylardan 3 farklı ilan ile DSİ Personel Alımı yapacak.

DSİ ve Sulama Birliği İŞKUR İle Kamu İşçi Alımı İlanları Yayımlandı!

Devlet Su İşleri farklı bölgelerdeki personel eksikliğini gidermek üzere ilan yayımladı. Bu yönde İŞKUR Platformu kullanılmış olup başvurularınızı Türkiye İş Kurumu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

DSİ bünyesine personel alımları Daimi ve Engelli adaylar içerisinden gerçekleştirilecek. Bu yönde ilanlar için başvurular devam wederken İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilanların detaylarını aktaracağız.

DSİ İŞKUR İlanları:

Devlet Su İşleri Hafta başında ve Bugün yayımladığı personel alımı ilanları ile alım yapacak. En az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği ilanlar ile Devlet Su İşleri işçi personel alımı ilanları şöyledir;

DSİ 13. Bölge Saymanlık Müdürlüğü: Engelli adaylardan 1 Puantör alımı yapılacak. Söz konusu ilana Engelli alımında EKPSS girmiş olmak şartı aranacaktır. Ayrıca lisasns mezunu işçi alımı yapılacak. Başvurular  İş İlan No (00007401971)

DSİ Köprüçay Sulama Birliği Başkanlığı: Tam Zamanlı Geçici çalışma süresi ile 2 Su Pompası Operatörü ve 1 Ziraat Mühendisi (Bitki Koruma) alımı gerçekleştirilemtedir. Alımalrda herhangi bir KPSS şartı aranmayacak olup başvurular sadece İŞKUR online adresi üzerinden yapılacak.

Su Pompası Operatörü İş İlanı Numarası: 00007400587

Ziraat Mühendisi (Bitki Koruma) İş İlanı Numarası: 00007400555

İŞKUR Genel Başvuru Şartları Nelerdir?

Türkiye İş Kurumu Kamu işçi alımı ilanlarına başvuru için adayların " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, En az ilkokul mezunu mezunu, İlköğretim, Lise mezunu olmak,18 Yaşını tamamlamış ve 35 yaşından büyük olmamak gibi şartlar aranacak. 

Başvuru Ekranı: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2023, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet yesil
Ahmet yesil - 2 yıl Önce

Bu yas sacmaligini millet ittifakindan baska kimse cozemez abi

Sude sude
Sude sude - 9 ay Önce

Yaş sorununu millet ittifakı mi cözücekmis hahahahahahahaha

yunus
yunus - 9 ay Önce

Kim çözerse onunlayız

Yunus
Yunus - 9 ay Önce

kim çözerse onunlayız

serhat içten
serhat içten - 9 ay Önce

iş ilanları arıyorum

Cüneyt Özdemir
Cüneyt Özdemir - 9 ay Önce

Alttaki biladere sesleniyorum yaş saçmalık demiş adamlar 35 yaş sınırı koymuş hala isyan ediyorsun beyinsiz herif 50 yaşındaki adamımı alsınlar şu gençlerin önünü açacağınız yere daha aç gözlü gibi saçmalık diyorsun

Mehmet bozkurt
Mehmet bozkurt - 5 ay Önce

Bızım mıllet bu dönemde bütün kötülükleri haketti aglamayın mk