DSİ İŞKUR Üzerinden Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğüne İŞKUR üzerinden şoför personel alımı yapılacak. Adayların Greyder Operatörü alımlarına başvuruları 20 ocak tarihine kadar tamamlaması gerekmektedir. İşte detaylar..

DSİ İŞKUR Üzerinden Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden Greyder operatörü kadrosunda personel alım ilanı açıklandı. Orman ve Su İşleri Bakanlığının, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne bağlı On Dokuzuncu Bölge Müdürlüğünde istihdam edilmesi planlanan personel alım detayları şu şekilde;

Adayların eğitimlerinin en az ilköğretim düzeyinde olması gerekmektedir. 1 Kişilik Greyder Operatörü şoför alımı ilanı son başvuru tarihi ise; 20 Ocak 2020 olarak açıklanmıştır Buna göre ilan numarası ise 00005355495 olarak ifade edilmiştir. Genel ve özel şartlar arsında ifade edilen başvuru şartları neler?

BAŞVURU ŞARTLARI;

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Greyder İş Operatörü kullanım yetki belgesine sahip olmak gerekmektedir. Adayların greyder sınıfı sürücü belgesine eş değer bir belgeye sahip olmaları gerekmektedir. Ağır işlerde çalışabilir ve herhangi bir engel teşkil eden durumun olmaması araji şartlarına uyumlu olması, ve tüm bunları bir sağlık kurul raporu ile belgeleyebilmeleri istenilmiştir. Sağlık Bakanlığına bağlı merkezlerinden onaylı psikoteknik belgesi alabilecek durumda olması ve adayların askerlik ile ilişinin olmaması gerekmektedir. 

Adaylarında herhangi bir kpss puanı şartı aranmayacaktır. Eğitim düzeyinde ilköğretim mezunu olmaları gerekiyor. Başvururların son gününe kadar başvuru şartını işkur şubelerinden a da online olarak tamamlayan adaylar kura törenine girecekler.

SON BAŞVURU TARİHİ;

Devlet Su İşleri 19. Bölge Müdürlüğü 1 açık kadroda daimi sürede greyder operatörü şoförü alımlarına 20 Ocak 2020 tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
efe.d
efe.d - 3 yıl Önce

Orman ve su işleri bakanlığı kapandı. Öyle bir bakanlık yok. Tarım ve orman bakanlığı oldu. Gündem bu kadar uzak olmanız hayret verici.