DSİ - Et ve Süt Kurumu İŞKUR İle Kamu Personel Alımı Yapıyor! KPSS YOK!

Devlet Su İşleri ile Et ve Süt Kurumu personel alımı ilanı yayımladı. İŞKUR Üzerinden farklı alanlarda KPSS siz ve İlköğretim mezunu personel alımı detayları burada.

DSİ - Et ve Süt Kurumu İŞKUR İle Kamu Personel Alımı Yapıyor! KPSS YOK!

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ile Et ve Süt Kurumu Kamu Personeli alımı ilanı yayımladı. Hafta başı itibari ile İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan Kamu İşçi Alımı ilanına göre söz konusu iki kurum bünyesindeki eksikliği gidermek için Eski Hükümlü ve Normal statüye sahip personel adayları istihdam edilecek. Alımlar iki farklı şehirde gerçekleştirilecek olup detayları ve kontenjan dağılımı sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak!

İlan Yayımlayan iki kurum bünyesine en az ilköğretim ve en fazla lisans mezunu personel alacak. Bu kapsamda,

Et ve Süt Kurumu Personel Alımı Detayları:

Denizli Merkezefendi olan Denizli Et Kombinası Müdürlüğüne Eski Hükümlü adaylar içerisinden 1 Beden İşçisi ( Genel ) alımı gerçekleştirilecek. Alımlar 18 - 40 Yaş aralığında yapılacak olup adayların İlköğretim mezunu seviyesinde bulunması gerekmektedir. Aynı zamanda adayların Halk Eğitim Merkezinden alınan Hijyen Belgesine sahip olmaları gereklidir.

Başvuru için ise İş İlan No (00007330961) kullanabilirsiniz.

DSİ Personel Alımı Detayları:

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne bağlı olan ve Antalya'da bulunan Köprüçay Sulama Birliği bünyesindeki eksikliği gidermek üzere farklı kadrolarda personel alımı ilanı yayımladı. Alımlar İlköğretim ve Lisans mezunu adaylar içerisinden yapılacak. Başvuru yapılabilecek kontenjan Dağılımı İse;

7 Su Kanalı İşçisi - İlan Numarası: 00007331779

1 Ziraat Mühendisi (Tarımsal Yapılar ve Sulama) - İlan Numarası: 00007331968

1 Elektrik Mühendisi - İlan Numarası: 00007331990

4 Su Pompası Operatörü - İlan Numarası: 00007331796

1 İş Makineleri Operatörü - İlan Numarası: 00007332104

olmak üzere DSİ toplamda 14 Kamu İşçi personel alımı gerçekleştirecek. Başvuru için adayların 18 Yaşını tamamlamış ve 49 yaşından gün almamış olması gereklidir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

DSİ il Et ve Süt Kurumu personel alımı başvuruları sadece İŞKUR üzerinden e-Devlet şifresi ile gerçekleştirilecek. Başvuru süreci 20 Şubat 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 24 Şubat 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvuru için yukarıdaki iş ilanı numaralarını kullanabilirsiniz.

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 10 ay Önce

40 yaş üzeri ler ne yapsın

Sumeyye
Sumeyye - 10 ay Önce

Başvurular iskurdan 20 24 Şubat arası diyorsunuz bugün 21 i giriyorum öyle bir ilan bulamiyorum