DSİ 13. Bölge İŞKUR Üzerinden Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak

İŞKUR yeni ilanlar yayımlamaya devam ediyor. Kamu Grubu kapsamında Devlet Su İşleri personel alımı gerçekleştirecek. Peki başvuru şartları ve detaylar nedir?

DSİ 13. Bölge İŞKUR Üzerinden Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü personel alımı yapacak. İŞKUR aracılığı ile 16 Eylül 2020 tarihinde yayımlanan ilanlara göre DSİ bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Daimi/Tam Zamanlı olarak çalışacak personel alımı yapacak. İlgili ilana göre sadece Engelli olan adaylar başvuru yapabilecek.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: DSİ 13. Bölge Saymanlık Müdürlüğü

Çalışma Şekli: Daimi / Tam Zamanlı

İşveren Statüsü: Kamu

Pozisyon: Puantör

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Devlet Su İşleri bünyesine alımını yapacağı Puantör adaylarından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından büyük olmamak, Bilgisayar Sertifikası bulunmak, ortaöğretim mezunu olmak, Engelli olduğunu gösterir rapora sahip olmak gibi nitelikler aranacak. Yanı sıra adayların daha önce Satın Alma biriminde en az 1 yıl çalışmış olması gerekmektedir.

Ayrıca Engelli adaylarından herhangi bir EKPSS puanı şartı aranmamaktadır.

BAŞVURULAR BAŞLADI

DSİ 13. Bölge Saymanlığına yapılacak personel alımı için başvurular 16 Eylül 2020 tarihi itibari ile başladı. Adaylar başvurularını sadece İŞKUR aracılığı ile en geç 21 Eylül 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurularınızı İş İlan No (00005686052) ile " esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx " adresine gerçekleştirebilirsiniz.

YORUM EKLE