Belediye Başkanlıkları İŞKUR İle 29 Kamu İşçi Alımı İlanı Yayımladı!

Belediye Başkanlıkları bünyelerindeki eksikliği karşılamak üzere işçi alımı ilanı yayımladı. En az ilkokul mezunu KPSS siz işçi alımı yapılacak.

Belediye Başkanlıkları İŞKUR İle 29 Kamu İşçi Alımı İlanı Yayımladı!

30 Mayıs 2022 tarihi ile İŞKUR kamu ilanları yayımlandı. Söz konusu kamu ilanlarına göre 4 Belediye başkanlığı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda İşçi ve Perosnel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu yayımlanmış olan ilanlara göre kamuya farklı kadrolarda işçi alımları gerçekleştirilecek. Kamu İŞKUR İlanlarına başvuru yapabilmek için istenen niteliklere sahip olmak zorunludur.

4 Belediye Başkanlığı 29 Kamu İşçi Alımı Yapacak!

GÜNEY BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI:

  • 1 Servis Aracı Şoförü,
  • 1 Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü,
  • 1 Elektrikçi (Genel) ,

MUDANYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI:

  • 1 Silindir Operatörü ,
  • 1 Greyder Operatörü ,
  • 1 İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı,

ÇİLİMLİ BELEDİYEBAŞK:

  • 6 Su Hazırlama İşçisi,
  • 1 Park Temizlik İşçisi,
  • 1 Arşivci,

KARTAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI:

  • 15 Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı),

Kimler Başvuru Yapabilecek?

İŞKUR ile yayımlanmış olan belediye başkanlıkları işçi alımı ilanlarına göre en az ilkokul mezunu personel alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Kadın ve Erkek adaylardan da başvuru alınacak olup genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini, yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Engelli veya Eski Hükümlü olan adaylar için rapor belgelemek" gibi nitelikler aranacaktır.

Başvurular İŞKUR Üzerinden!

Adaylar başvurularını sadece Türkiye İş Kurumu aracılığı ile İnternet üzerinden gerçekleştirecekler. Bu yönde adaylar en geç 3 Haziran 2022 tarihine kadar başvuru yapacak. İlanlar hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

BAŞVURU ADRESİ: https://esube.iskur.gov.tr/

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim göde
İbrahim göde - 1 yıl Önce

Bizde sanş gülermi acaba

Edip uysal
Edip uysal - 1 yıl Önce

Slm efendim lise mezunu yum e sınıfı ehliyetim var her türlü kabiliyetim var 43 yaşindayım 5 çocuk babasıyım lütfen bana yardımcı olun maddi sorun hariç hiç bir eksiğim yok 5355202275 saygılarımla

Mehmet Kaya
Mehmet Kaya - 1 yıl Önce

Şoförlük işi arıyorum

Mehmet Kaya
Mehmet Kaya - 1 yıl Önce

Şoförlük işi arıyorum