16 Temmuz İŞKUR İşçi Personel Alımı İlanları Yayımlandı! En Az Okur Yazar Olmak

Adayların beklediği 16 Temmuz İŞKUR ilanları yayımlandı. Farklı kurumlar bünyelerine çok sayıda personel alımı yapacak. Peki şartlar ve kurumlar nedir?

16 Temmuz İŞKUR İşçi Personel Alımı İlanları Yayımlandı! En Az Okur Yazar Olmak

Herkesin beklediği kamu ilanları yayımlandı. 16 Temmuz 2020 tarihi itibari ile yayımlanan ilanlara göre kamu kurum ve kuruluşlar bünyelerindeki eksikliği karşılamak üzere işçi alımı ve personel alımı yapacaklar. En az okur yazar olan adayların başvuru yapabileceği bu ilanlar için şartlar ve alım yapacak kurumları haberimizde sizlerle paylaşacağız.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

İŞKUR üzerinde kamuya işçi veya personel alımı için adaylardan " Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya eemekli aylığı almıyor olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar çin askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi nitelikler aranacak.

ALIM YAPILACA KADROLAR NEDİR?

16 Temmuz İŞKUR ilanlarına göre kamuya aşağıdaki kadrolarda alım yapılacak.

  • Kepçe Operatörü,
  • Genel Beden İşçisi,
  • Şoför - Yük Taşıma,
  • Temizlik Görevlisi,
  • Doğalgaz Tesisat Teknisyeni,
  • Güvenlik Görevlisi, Beden İşçisi ( Temizlik ),
  • İç Mekan ve Mobilya Teknolojisi Tekniyeni,
  • İnşaat Teknolojisi Teknisyeni,
  • Greyder Operatörü,

ALIM YAPACAK KURUMLAR:

Yukarıdaki pozisyonlara, Kurtalan Belediye Başkanlığı, Uludağ Üniversitesi, Geyikli Belediye Başkanlığı, Kozaklı Belediye Başkanlığı alım yapacak.

BAŞVURULAR:

İŞKUR aracılığı ile 16 Temmuz 2020 tarihi ilt yayımlanan ilanlara göre başvurular başladı. Adaylara başvuru için 4 günlük süre verilmiş olup adaylar başvurularını en geç 20 Temmuz 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresinden online yapılacak.

DİĞER MEMUR PERSONEL ALIMI İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hidayet çiçek
Hidayet çiçek - 3 yıl Önce

Bu yaş sınırına bir çözüm bulacak yada mecliste gündeme taşıyacak bir üst makam yetkilisi vekil bakan yokmu öyle ya onların tuzu kuru biz burda 70 yaşında emeklilik bekleyelim vekil bakan 2 yıldasüper emekli olsun nolcak bizim halimiz nasıl bir adalet var bu ülkede anlamış deyilim