TCDD Personel Alımı 2016

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarından yapılan açıklama ile Kütahya, Ankara ve Karabük'te çalışmak üzere personel alımı yapılacağı bildirildi.

TCDD Personel Alımı 2016
İŞKUR ile Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarının ortak çalışması ile hükümlü ve hükümsüz personel alımları başladı. Türkiye'nin pek çok noktasına yeni yapılması planlanan Yüksek Hızlı Tren rayları için yeni personeller alındığı gibi bazı bölgelerde tespit edilen açıkların doldurulması içinde işçi alımları başladı.

TCDD 71 Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğü Hükümlü İşçi Alacak (Kütahya)

İŞKUR ile TCDD 71. Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğünün ortaklaşa çalışma yürüterek personel alınması gerektiği noktaya eski hükümlü işçi alınacak. Alınacak olan personelin en az ilk okul mezunu olması gerekmektedir en fazla ise lise ve dengi okulları bitirmiş olması gerekiyor. Başvuru yapan ve başvuruları onaylanan personellerin kurası 21 Haziran tarihinde çekilecek.

TCDD Ankara Personel Alımı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarına bağlı Ankara Ostim'de personel olarak çalışacak kişiler için son başvuru tarihi 8 Haziran olarak belirtildi. Adayların başvuru yapabilmesi için KPSS'den en az 60 puan ve üstü almış olması gerekiyor. TCDD çalışacağı pozisyon ise kaptan olarak belirtildi.

TCDD Karabük Eski Hükümlü İşçi Alacak

TCDD ile İŞKUR'un ortak yürüttüğü proje kapsamında TCDD Karabük'de Raylı Sistemler Sinyalizasyon Bakım ve Onarımcısı pozisyonunda çalışacak ve bu bölüm için gerekli okullardan mezun olmuş eski hükümlü adaylar alınacak. Son başvuru tarihi 8 Haziran olarak belirtildi. Adayların 94 doğumlu olması bekleniyor ve KPSS'ye mutlaka girmiş olmalı ancak almış olduğu puan önemli değil.
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2016, 06:50

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saddcvgg
Saddcvgg - 4 yıl Önce

Allah sizden razı olsun Ha de hayırlısı insAllah olur yerlesiriz tekniklerin