Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı 2016

Vakıf Katılım Bankası İnsan Kaynakları Müdürülüğünce yapılan açıklamada bay ve bayan personel alımı yapılacağı belirtildi.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı 2016
Vakıf Katılım Bankası İnsan Kaynakları Müdürülüğünce yapılan açıklamada bay ve bayan personel alımı yapılacağı belirtildi.

Vakıf Katılım Bankasının alım yapacağa kadrolara başvurmak için adayların mutlaka istenilen bölümlerden lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Aksi halde yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Aynı zamanda Vakıf Katılım Bankası alım yapacağı personellerden bazı istediği belgelerde bulunmaktadır.

İnsan Kaynakları Müdürlüğünce yapılan açıklamada adayların bankacılık ile ilgili bölümlerden lisans mezunu olması gerekmektedir, aynı zamanda tecrübeli adaylar başvuru yapabilir. Yani deneyimsiz ya da lisans bölümlerinden yeni mezun olmuş adaylar kadroya alınmak için pek sıcak bakılmıyor. Adayların iletişim ve ikna kabiliyetlerinin yüksek olması gerekmektedir aynı zamanda analitik düşünebilme kabiliyetine de sahip olmaları gerekiyor. Kadroya başvurmak isteyen erkek adayların kesinlikle askeri anlamda sıkıntısının olmaması gerekiyor. Askeriliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli adaylar kadro için uygun gözükmektedir. Erkek adayların 30 yaşını doldurmamış olmaları gerekiyor bayanlarda ise bu yaş 28 olarak belirtildi.

İnsan Kaynakları Müdürlüğü adayları yazılı sınavlara tutabileceği konusunda bazı hususlara değindi ancak gerekli kadrolara girmek isteyen adaylar kesin olarak yazılı sınava girecek diye bir açıklama yapılmadı. Fakat sözlü olarak adaylar mülakatlara tabii tutulacak. Kadroya giren personellere sağlık sigortaları, yemek kartı ücreti ve prim verilecek.

Tecrübe konusunda da açıklama yapan Vakıf Katılım Bankası adayların en az gerekli mercilerde 1 ile 20 yıl arasında çalışmış olmaları gerektiğini duyurdu. Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora yapmış adayların tamamı gerekli kadrolara başvurabilecek.

Vakıf Katılım Bankası İş ilanlarına başvuruda bulunmak için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.
//www.kariyer.net/vakif-katilim-bankasi-a-s-is-ilanlari-c106031-p46624/

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2016, 21:49
YORUM EKLE