İş Bankası Memur Alımı yapacak. Az Önce gelmiş olan memur alımı ilanına göre Banka bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere memur alımı yapacak.

İş Bankası 25 Mart 2024 tarihi ile yayımladığı memur alımı ile bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin, Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi veya yurt dışı şubelerinin, yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşların denetiminde görev alacak Müfettiş Yardımcısı alımı yapacak.

İş Bankası Memur Görev tanımı Nedir?

Banka bünyesine istihdam edeceği Müfettiş Yardımcısı kadrosuna alacağı memur adaylarının görevi;

İç denetim süreçlerini yerine getiren Müfettiş Yardımcısı pozisyonundaki çalışma arkadaşlarımız, Bankamız Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi, yurt dışı şubelerinin, bilgi sistemleri ile teknolojilerinin ve yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşlarının denetiminde görevlendirilir. Tüm Kurul üyeleri, bankacılık süreçlerinde bilgi sahibi olacak şekilde yetiştirilir. Gerekli sertifikasyonları sağlayan ve bilgi teknolojileri alanında yetkinliklerini gösteren Kurul üyelerimiz arasından Bilgi Teknolojileri Müfettişleri atanır. Müfettiş Yardımcıları da dahil olmak üzere kurul üyelerinin ikamet yeri İstanbul'dur.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

İş Bankası Memur alımında adaylardan Genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Herhangi bir kurum veya kuruluşta zorunlu hizmet hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2024 Aralık ayına kadar erteletmiş olmak" gibi genel şartlar aranacak.

Banka Memuru Alımı Özel Şartları Nedir?

İş Bankası Memur alımında adaylardan özel olarak Yabancı Dil, Yaş, Eğitim ve Sınav Katılım şartları aranacak. Buna göre;

Eğitim Şartı Nedir?

En az dört yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak,

Yabancı Dİl Şartı:

İngilizce, Almanca veya Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve açıklama penceresinde yer alan sertifikalardan birine sahip olmak,

Yaş Şartı Aranıyor!

12.05.2024 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (12.05.1994 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Bankanın memur alımına başvurular İnternet üzerinden yapılacak. Buna göre başvurular 25 Mart 2024 tarihi ile başlamış olup en geç 1 Mayıs 2024 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sadece;

Belirtilen niteliklere sahip yabancı dil sertifikası ya da internet üzerinden temin edilen sonuç belgesinin ve resimli özgeçmişinle birlikte [email protected] adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Başvuru Ekranı: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/mufettis-yardimcisi-2024MY1