İŞKUR aracılığı ile bekçi alımı ilanı yayımlandı. Söz konusu duyuru 5 Ocak 2024 tarihi ile yayımlanmıştı. Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı için başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç Ay sonuna kadar devam edecek.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

İŞKUR aracılığı ile gelmiş olan duyuruya göre " SAHA METAL SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ " bünyesindeki güvenliği sağlamak üzere 2 kişilik boş kadro ile " Çarşı ve Mahalle Bekçisi " alımı yapılacağı açıklandı.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Söz konusu başvurular ilanın yayım tarihi itibari ile başlamış olup en geç 1 Şubat 2024 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar başvurularını " 00008016432 " İş İlanı numarası ile gerçekleştirebilirsiniz.

İlan detayları için  https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=11294 " adresini kullanabilirsiniz.

Başvuru Şartları Nedir?

Döküm sektöründe faaliyet gösteren Ankara Saray-Kazanda Bulunan Fabrikamızda Çalıştırılmak Üzere Bekçi;

  • 30- 40 yaş aralığında Erkek
  • 3 vardiya çalışabilecek (8 saat)
  • Gerektiğinde mesaiye kalabilecek
  • Gelen tırların kantar ölçümünü yapıp takip edebilecek
  • İşçilerin içeri giriş kartlarını basıp takip edebilecek
  • Fabrikaya gelen ziyaretçilere danışmanlık yapıp içeri alınmadan önce görüşmek istediği birimlere telefonla haber vermek,

EGM Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine Bekçi alımı merakla bekleniyor. 2024 yılında da Polis Akademisi tarafından yapılması bekleniyor. ilanın yakın zamanda yayımlanması beklenmekte olup gelişmeleri takip etmek için ve ilandan habrdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indiriniz.

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Editör: Erhan İmamoğlu