Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Alımları Haberleri

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Alımları haberleri ve güncel Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Alımları gelişmeleri, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Alımları ile ilgili tüm video, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Alımları fotoğrafları ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Alımları haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Sözleşmeli Personel Alımı

YÖK sözleşmeli personel alımı başvurusu sona eriyor. KPSS ile veya KPSS siz 16 personel alımı başvuru detayları haberde.

Memur Alımı

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı memur alımı başvurusu başladı. Farklı alanlarda 20 Uzman Yardımcısı alınacak. Başvuru ekranı haberde.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı personel alımı başvurusu sona eriyor. Şoför, Aşçı, Temizlik Personeli, Güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Şartlar nedir?

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı personel alımı ilanı yayımlandı. Lise ve Lisans mezunu Güvenlik, Temizlik personeli, Şoför ve 6 farklı alanda detaylar...

Kamu İŞKUR Alımı

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı İŞKUR ile işçi alımı ilanı yayımlandı. KPSS Şartı olmadan Engelli ve Eski Hükümlü İşçi alımı yapılacak.