Sayıştay Başkanlığı Alımları Haberleri

Sayıştay Başkanlığı Alımları haberleri ve güncel Sayıştay Başkanlığı Alımları gelişmeleri, Sayıştay Başkanlığı Alımları ile ilgili tüm video, Sayıştay Başkanlığı Alımları fotoğrafları ve Sayıştay Başkanlığı Alımları haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Memur Alımı

Sayıştay Başkanlığı memur alımı hakkında duyuru yayımlandı. KPSS siz 25 Denetçi Yardımcısı alımı için yazılı sınav sonuçları açıklandı.

Kamu İŞKUR Alımı

Sayıştay lise mezunu kamu işçi alımı yapıyor. 4 Alanda 9 İşçi alımları için KPSS aranmıyor. 18 - 30 Yaş arası...

Kamu İŞKUR Alımı

Sayıştay Başkanlığı kamu işçi alımı ilanı yayımlandı. 4 Alanda 9 Kamu İşçi alımı İŞKUR üzerinde başvuru ile kamu işçi alımı...

Sözleşmeli Personel Alımı

Sayıştay Başkanlığı personel alacak. KPSS Puanı ile veya KPSS Olmaksızın sözleşmeli personel alımı şartları ve kontenjan bilgisi haberde.

Memur Alımı

Sayıştay memur alımı başvurusu sona eriyor. ÖSYM aracılığı ile yayımlanan kılavuz ile 25 memur alımı yapılacak. Şartlar ve detayları nedir?

Memur Alımı

Sayıştay Başkanlığı KPS siz Memur alımı başvurusu başladı. Bu yönde başvurular ÖSYM üzerinden yapılacak. İlan detayları haberde.

Memur Alımı

Sayıştay Başkanlığı memur alımı ilanı yayımlandı. KPSS Şartı aranmaksızın 25 Memur Alımı yapılacak. Adaylardan aranan diğer şartlar nedir? Detaylar haberde.