Sahil güvenlik komutanlığı alımları Haberleri

sahil güvenlik komutanlığı alımları haberleri ve güncel sahil güvenlik komutanlığı alımları gelişmeleri, sahil güvenlik komutanlığı alımları ile ilgili tüm video, sahil güvenlik komutanlığı alımları fotoğrafları ve sahil güvenlik komutanlığı alımları haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Askeri Personel Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman Erbaş alımı sona eriyor. 2024 yılı 300 Uzman Erbaş alımı için sonuç sorgulama ne zaman?

İşçi Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı 4 farklı bölge destek komutanlığı için 120 kamu işçi alımı hakkında duyuru yayımlandı.

Askeri Personel Alımı

Sahil Güvenlik 300 Uzman Erbaş alımı için başvuru ekranı açıldı. Online başvuru ekranı ve detayları haberde.

Askeri Personel Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı kılavuzu yayımlandı. 300 Uzman Erbaş Alımı Kontenjan Dağılımı ve şartları açıklandı.

Askeri Personel Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı 2024 yılı 2. Uzman Erbaş alımı için ilan yayımlandı. Başvuru şartları ve tarihleri haberde.

Askeri Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı subay ve astsubay alımı hakkında duyuru yayımlandı. 2928 Askeri Personel Alımı Sınav çağrısı duyurusu geldi.

Kamu İŞKUR Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı yeni işçi alımı başvurusu başladı. Farklı mesleklerde İstanbul'da 26 Kamu İşçi alımı kontenjan dağılımı ve şartları haberde.

Kamu İŞKUR Alımı

Sahil Güvenlik Ege Deniz Komutanlığı 35 işçi alımı başvurusu İŞKUR üzerinde başladı. Şartlar ve İş İlanı numaralarına dair bilgiler haberde.

Kamu İŞKUR Alımı

Sahil Güvenlik Karadeniz Komutanlığı 28 işçi alımı başvurusu sona eriyor. Kura ile belirleme ve değerlendirmeler ne zaman yapılacak?

Kamu İŞKUR Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı İŞKUR ile iki farklı bölgede 89 işçi alımı yapacak. Marmara Boğazlar, Ege Deniz ve Karadeniz bölge komutanlığı...

Askeri Personel Alımı

Jandarma ve Sahil Güvenlik 2928 Askeri personel alımı başvurusu sona eriyor. Kontenjan dağılımı ve sınav çeşitleri haberde.

Askeri Personel Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı subay alımı kılavuzu yayımlandı. KPSS ile veya KPSS siz 30 Subay alımı yapılacak. Kontenjan ve şartları haberde.