Sahil güvenlik komutanlığı alımları Haberleri

sahil güvenlik komutanlığı alımları haberleri ve güncel sahil güvenlik komutanlığı alımları gelişmeleri, sahil güvenlik komutanlığı alımları ile ilgili tüm video, sahil güvenlik komutanlığı alımları fotoğrafları ve sahil güvenlik komutanlığı alımları haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Kamu İŞKUR Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı Karadeniz Onarım Destek Komutanlığı 28 işçi alımı başladı. Kontenjan dağılımı ve İŞKUR iş ilanı numaraları haberde.

Kamu İŞKUR Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı İŞKUR ile iki farklı bölgede 63 işçi alımı yapacak. Ege Deniz ve Karadeniz bölge komutanlığı işçi alımı...

Kamu İŞKUR Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı yeni işçi alımı ilanı ile farklı alanlarda 35 kişi istihdam edecek. İŞKUR Başvuru numarası ve kontenjan dağılımı...

Askeri Personel Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman Erbaş alımı sonuçları açıklandı. 2024 yılı 600 Uzman Erbaş alımı için sonuç sorgulama ekran haberde.

Askeri Personel Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı lise mezunu 600 uzman erbaş alacak. Başvurular sona eriyor. Askeri Personel Alımı yaş şartı ve diğer şartlar...

Askeri Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı subay ve astsubay alımı hakkında duyuru yayımlandı. 2928 Askeri Personel Alımı sonuç sorgulama ekranı haberde.

Askeri Personel Alımı

Jandarma ve Sahil Güvenlik 2928 Askeri personel alımı başvurusu sona eriyor. Kontenjan dağılımı ve sınav çeşitleri haberde.

Askeri Personel Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı subay alımı kılavuzu yayımlandı. KPSS ile veya KPSS siz 30 Subay alımı yapılacak. Kontenjan ve şartları haberde.

Askeri Personel Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı Askeri personel alımı ilanı yayımlamaya devam ediyor. Farklı alanlarda 110 Astsubay Alımı yapacak.

Memur Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı Devlet Memuru alımı hakkında duyuru yayımlandı. Başvuru sonuçları açıklanmış olup detaylara haberden ulaşabilirsiniz.

Askeri Personel Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı için başvuru sonuçları açıklandı. 300 Uzman Erbaş Alımı sınav aşamaları ve sorgulama ekranı haberde.

Memur Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı memur alımı başvurusu başladı. 6 Farklı alanda 13 Devlet Memuru alımı yapılacak. Başvurular başladı. Detaylar haberde.