Jandarma Personel Alımı Haberleri

Jandarma Personel Alımı haberleri ve güncel Jandarma Personel Alımı gelişmeleri, Jandarma Personel Alımı ile ilgili tüm video, Jandarma Personel Alımı fotoğrafları ve Jandarma Personel Alımı haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Askeri Personel Alımı

Jandarma Kıyafet yönetmeliği değişti . 25 Mayıs 2022 tarihi ile gelen yeni bir duyuru ile Jandarma Kıyafet yönetmeliğinde değişiklik yapıldı.

Askeri Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı Askeri personel alımı için duyuru yayımladı. Sağlık Bilimleri Üniversitesine 75 Subay Astsubay öğrencisi alacak. Şartlar nedir?

Memur Alımı

Jandarma Memur ve Personel alımı ilanı yayımlandı. Alımlar farklı alanlarda yapılacak olup kontenjan dağılımı ve detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı hakkında sınav çağrısı hakkında duyuru yaptı. Adaylar Sözleşmeli personel sonuçlarına haberdeki ekrandan ulaşabilecekler.

Gündem

Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı personel yönetmeliği resmi gazete kararı ile değişti. İşte yapılan yönetmelik değişikliği.

Askeri Personel Alımı

Askeri Kurumlara Personel alımı ilanları yayımlandı. TSK ve Jandarmaya 7 Bin 818 Subay Alımı ve uzman Erbaş alımı yapılacak. Detaylar...

Askeri Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı 2023 yılı Uzman Erbaş Alımı ilanı yayımlandı. askeri ve lojistik alanlarda 7500 uzman Erbaş alımı boy kilo...

Sözleşmeli Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı başvuruları sona eriyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilan için KPSS'li KPSS Siz Personel alımı yapılacak.

Askeri Personel Alımı

Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı sözleşmeli askeri personel alımı sonuçları açıklandı. Sorgulama ekranı ve açıklanan sonuçlar bu haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı Açıktan 104 personel alımı için sonuçlar açıklandı. Hizmetli, Garson, Tercüman ve Veteriner Hekim puanları belli oldu.

Askeri Personel Alımı

Jandarma 104 Personel Alıyor! Değerlendirmeler başlamış olup Jandarma Hizmetli Alımı Sonuçları Ne Zaman? Sınav ve değerlendirme aşamaları nedir?

Kamu Personeli Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı 2022 yılı hizmetli alımı ilanı yayımladı. Jandarma ve JSGA Kontenjan dağılımı ve şehre göre dağılım şartları haberimizde.