Jandarma genel komutanlığı alımları Haberleri

jandarma genel komutanlığı alımları haberleri ve güncel jandarma genel komutanlığı alımları gelişmeleri, jandarma genel komutanlığı alımları ile ilgili tüm video, jandarma genel komutanlığı alımları fotoğrafları ve jandarma genel komutanlığı alımları haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Askeri Personel Alımı

Jandarma subay alımı için ilan yayımladı. JSGA Lise mezunu adyalardan YKS puanı ile 200 Erkek Subay Öğrenci alımı gerçekleştirecek. Şartlar...

Kamu İŞKUR Alımı

Jandarma İşçi alımı ilanı için ilan yayımlandı. Ön Lisans mezunu işçi alımı için aranan şartlar ve başvuru bilgisi haberde.

Bilgi Bankası

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde bulunan Jandarma Özel Harekat birlikleri nedir? Kimdir? JÖH personellerinin görevi nedir?

Askeri Personel Alımı

Jandarma Öğrenci alımı başvurusu devam ediyor. Gelen duyuruya göre 68 Öğrenci alımı gerçekleştirilecek. Kontenjan ve şartları haberde.

Askeri Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı subay ve astsubay alımı hakkında duyuru yayımlandı. 2928 Askeri Personel Alımı Sınav çağrısı duyurusu geldi.

Askeri Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığından gelen duyuru ile 7260 Uzman Erbaş alımı hakkında duyuru geldi. Sonuç ve kontenjanlar haberde.

Askeri Personel Alımı

Jandarma Özel Harekat çalışma saatleri merak ediliyor. Haberimizde sizlere JÖH hakkında detayları aktaracağız.

Askeri Personel Alımı

Jandarma ve Sahil Güvenlik 2928 Askeri personel alımı başvurusu sona eriyor. Kontenjan dağılımı ve sınav çeşitleri haberde.

Askeri Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı 2024 yılı Subay ve Astsubay alımı için başvurular sona eriyor. Değerlendirme ve Taban puanlar nedir?

Askeri Personel Alımı

Jandarma 2024 yılı Astsubay alımı ilanı yayımlandı. KPSS 60 puan ile Ön Lisans ve Lisans mezunu astsubay alımı başvuru şartları...

Askeri Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı subay alımı ve astsubay alımı için askeri öğrenci alımı kapsamında başvuru kılavuzu yayımladı. Kontenjan ve şartlar haberde.

Askeri Personel Alımı

Jandarma Erkek adaylardan 200 Subay alımı yapacak. YKS puanı ile alınacak Subay adaylarından yaş ve diğer şartları haberde paylaşıyoruz.