ŞOK Marketleri Aktüel İndirim Kataloğu (3 Ekim-9 Ekim 2018)

ŞOK marketleri tarafından yayımlanan aktüel indirim kataloğuna göre bu hafta içerisinde ŞOK marketleri tarafından yayınlanan ürün kataloğunu sizler için derleyerek haberimize taşıdık.

ŞOK Marketleri Aktüel İndirim Kataloğu (3 Ekim-9 Ekim 2018)

ŞOK marketlerinin her hafta kendi özel müşterilen sunmuş olduğu bu hafta itibariyle de yayınlandı. Her zaman olduğu gibi yine bu hafta içerisinde de birbirinden indirimli ve kampanyalı ürünler sizlerin satışına sunuldu. 3 Ekim itibariyle tüm ŞOK marketlerinin reyonlarında olacak olan ürünler müşterilerin ilgi odağı olacağından şüphemiz bulunmamaktadır.  Her hafta olduğu gibi Cumartesi ve Çarşamba günler için düzenlenen indirimlerin ilki olan Çarşamba indirimi bugün itibariyle başladı. 

ŞOK MARKETLERİ İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Her hafta olduğu gibi bu haftada sizlerin karşınıza indirimli ürünler ile çıkan ŞOK marketleri her yaştan kişilere hitap edecek ürünleriyle marketlerinde ki reyonları doldurmuş durumda. 3 Ekim itibariyle başlayacak olan indirimler 1 hafta boyunca marketlerde olacak.  İşte bu hafta ki indirimli ürünlerden bazıları; " Özkovan Pratik Kapak Çiçek Balı 12,90 TL, İnci Ada Çayı 3,95 TL, Bahçıvan Labne 1 Alana 1 Bedava avantajı ile 7,90 TL. Elvan 6x250ml Sade Gazoz 5,95 TL, Kupa Hediyeli Cafe Crown 11,95 TL, Bioblas Organicoils Şampuan Çeşitleri 9,90 TL, Üçsan Derin Dondurucu Saklama Kabı 4,95 TL, Kare Derin Saklama Kabı 6,95 TL. 36-44 Numara seçenekli Bay-Bayan Ayakkabı Çeşitleri 24,90 TL" olarak müşterilerin satışına sunulacak.

YORUM EKLE