Öğretmenlere 3600 Ek Gösterge Verilecekmi?

24 kasım öğretmenler gününde 3600 ek gösterge müjdesi bekleyen adaylar, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un vereceği müjdeli haberi bekliyor.

Öğretmenlere 3600 Ek Gösterge Verilecekmi?

Kamuda görev yapan bir kısım meslek gurubunda 3600 ek gösterge için çalışmalar devam ediyor. 

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk  bir televizyon programına katılmış ve 24 kasım tarihinde öğretmenlere müjdeli haber vereceğini açıklamıştı.

24 Kasım tarihinde en gösterge müjdesini bekleyen öğretmenler bir açıklama gelmemesi üzerine sosyal medya üzerinden verilecek olan müjdeli haberi merak etmeye başladı. 24 Kasım tarihinde müjdeli haberin gelmemesi, "öğretmenlere 3600 ek göstergede bir prüzmü çıktı" sorusunu akıllara getirdi! Öğretmenlerin yanı sıra; ayrıca uzman erbaş ve infaz ve koruma memuru kadrosunda görev yapan memurlar sosyal medya üzerinden 3600 ek göstergeden yararlanmak istediklerini belirterek seslerini duyurmaktalar

Memur ve memur emeklileri için yapılan düzenlemeler meclise gelmesinin ardından yasallaşmasıyla, yaklaşık 3 milyon çalışan ve emeklinin maaşlarında artış yaşanacak. Polis memurları, hemşireler, din görevlileri, öğretmenler bu düzenleme ile birlikte maaşlarında ortalama 600 Tl zam olacak. Emekli ikramiyesi ödemelerinde ise en az 17 Bin Tl fazla ödeme alacaklar

3 Bin 600 ek gösterge ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulaması ve facebook gurubumuz üzerinden bizleri takip ederek anında bildirim alarak takip edebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 21:47
YORUM EKLE