Uzman Erbaş Personeli Kadro ve 3600 EK Gösterge İstiyor!

Milli Savunma Bakanlığı uzman çavuş kadrosunda görev yapan askeri personeller bir an önce kadroya geçmek istemekteler. Askeri personel kadrosunda görev yapan, uzman erbaşlar 3600 ek gösterge ve kadro haklarına sahip olabilecekler mi son gelişmeler neler?

Uzman Erbaş Personeli Kadro ve 3600 EK Gösterge İstiyor!

Bilindiği gibi kamuda görev yapan bazı kadrodaki kamu görevlilerine 3600 ek gösterge verilmesi için çalışma yapılacak. Kamuda askeri personel kadrosunda görev yapan bazı kadrodaki personeller, hem kadroya geçmek hemde 3600 ek göstergeden yararlanmak istemekteler. Askeri personellerin yanı sıra İnfaz ve Koruma Memurları da ek gösterge taleplerini sosyal medya üzerinden duyurmaktalar.

UZMAN ERBAŞ ÖZLÜK HAKLARININ İYİLEŞTİRİMESİ

Milli Savunma Bakanlığı uzman çavuş kadrosunda görev yapan askeri personeller bir an önce kadroya geçmek istemekteler. Askeri personel kadrosunda görev yapan, uzman erbaşlar 3600 ek gösterge ve kadro haklarına sahip olabilecekler mi? Sosyal medyada sesini duyurmakta olan Uzman Erbaş personelleri, İnfaz ve Koruma Memurları gibi ek gösterge haklarından emekli olduklarında yararlanabilmek istemekteler. Meclis gündemine de gelmiş olan Uzman erbaş personelinin özlük hakları için sosyal medya üzerinden #UzmCvslaraKadro etiketi altında çok sayıda mesaj paylaşılmakta. İşin olsa ekibi olarak fedakarca görevini yapan uzman erbaş kadrosundaki askeri personellerin bir an önce özlük hakların iyileştirilmesi için son gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
sait d0ğan uzm çv ş den 45 yaş mağduru
sait d0ğan uzm çv ş den 45 yaş mağduru - 2 yıl Önce

45 yaş mağdurlarını unutmainız en ç0k ek göstergeyı hak eden 0nlardır 0nları unutmainız hakımız yıyen fet0cular alah belasını versın a k p ve m h p inşalah bıze verecek arz ederım