Milangaz İşçi Personel Alımları İş İlanı

Milangaz İşçi Personel Alımları İş İlanı Milangaz, ülkemizin en büyük gaz üreticilerinden biri

Milangaz İşçi Personel Alımları İş İlanı

Milangaz İşçi Personel Alımları İş İlanı

Milangaz, ülkemizin en büyük gaz üreticilerinden biri. Milangaz, Demirören şirketler gurubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye genelinde on binden fazla bayii ve bir çok noktada da dolum merkezi bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerine hizmet veren Milangaz, ev için tüp hem de araçlar için oto gaz satışı yapmaktadır. Doğal olarak bu kadar büyük bir şirketin büyük bir iş gücüne ihtiyacı olmaktadır. Milangaz İşçi Personel Alımları İş İlanı ile çok sayıda personel istihdam etmektedir. Sizin de büyük kariyer planlarınız varsa şansınızı Milangaz’da deneyebilirsiniz. Farklı noktalarda dolum istasyonlarında çalışabilirsiniz. Firmanın merkez ofislerinde beyaz yaka personeller de istihdam edilmektedir. İsterseniz şansınızı burada da deneyebilirsiniz.

Milangaz İşçi Personel Alımları İş İlanı için şu anda açık pozisyonlar bulunmaktadır, bu pozisyonlar şu şekildedir; -Mağaza Müdürü -İşçi -Makine Mühendisi -Akaryakıt pompacısı -Teknik Şef Milangaz İşçi Personel Alımları İş İlanı başvurusu için, firmanın internet sayfasından ya da kariyer sitelerinden başvuru yapabilirsiniz. İlanların kendi içerisinde de özel şartlar bulunmaktadır. Eğer bu özel şartları taşıyorsanız, hemen başvuru yapın ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başlayın. Müşterilerine hem kaliteli hem de daha uygun fiyatlardan gaz hizmeti sunan Milangaz ile çalışmak istiyorsanız sizlerde başvuru formu doldurabilir ya da CV gönderebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük şirketler guruplarından biri olan Demirören Şirketler gurubunun bir çalışanı olmak size de gurur verecek. İlerleyen yıllarda daha iş değiştirmek istediğinizde de sizin için iyi bir referans olacak. Siz de sitemizi düzenli olarak takip edin ve kariyer fırsatlarından haberdar olun.

Milangaz İşçi Personel Alımları İş İlanı başvurusu yapabileceğiniz farklı pozisyonlar açıldıkça sitemizden yayınlanacaktır. Siz de bu sayede daha çok şansa sahip olacaksınız. Milangaz iş ilanlarına başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. //www.yenibiris.com/mama-shelter-otel-is-ilanlari?firma=155815

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 09:53

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE