Eti Maden İşletmeleri İşçi Personel Alımları

Türkiye’nin en büyük maden işletmesi Eti Maden İşletmeleri İşçi Personel Alımları ile bu yıl da herkesi iş sahibi yapıyor. İstihdamın öncülerinden olan firmada bir şansta siz bulabilirsiniz.

Eti Maden İşletmeleri  İşçi Personel Alımları

Eti Maden İşletmeleri  İşçi Personel Alımları

Türkiye’nin en büyük maden işletmesi Eti Maden İşletmeleri  İşçi Personel Alımları ile bu yıl da herkesi iş sahibi yapıyor. İstihdamın öncülerinden olan firmada bir şansta siz bulabilirsiniz. Her yıl onlarca insan bu iş ilanları ile iş sahibi oluyor ve hayatına daha kolay devam ediyor. Bir çok şehirde fabrikası bulunan Eti Maden, sizi de iş sahibi yapabilir. Bunun için tek yapmanız gereken firmaya iş başvurusu yapmak.

Siz de Eti Maden İşletmeleri  İşçi Personel Alımları ile hayatınızı değiştirebilir ve daha iyi şartlarda çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Köklü bir firma olan Eti Maden, bir çok açık pozisyonu için personel aramaktadır. Bunlardan başlıcaları;

-Proses işçisi

-İşçi

-genel Başvuru

-Operatör

-Maden mühendisi

Siz de bu pozisyonlara uygunsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. Eti Maden İşletmeleri  İşçi Personel Alımları ile eski hükümlü ve engelli kişiler de iş sahibi olmaktadır. Eğer böyle bir durumunuz varsa mutlaka bu fırsatı değerlendirmelisiniz. İş imkanı yaratmak sizin için de zor değil. Artık engeliniz size engel olmasın. Artık bir çok iş ilanı sizler için de açılıyor. Fırsatları değerlendirmek de size kalıyor. En güncel iş ilanları ile siz de hayatınızı değiştirin.

 

Sitemiz de sizler için Eti Maden İşletmeleri  İşçi Personel Alımları ilanlarını yayınlamaktadır. Anında haberdar olmak için siz de sitemizi düzenli olarak takipte kalın. En güncel ilanları sitemizde bulabilir ve hemen başvuru yapabilirsiniz. Kariyeriniz için aradığınız bütün desteği bizimle birlikte bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Sadece Eti Maden İşletmeleri  İşçi Personel Alımları ilanlarını yayınlamakla kalmıyor, sizlere bütün kamu kurum ve kuruluşlarının da iş ilanlarını sunuyoruz. Artık iyi bir işe sahip olmak sizin elinizde.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
alper gürsoy
alper gürsoy - 6 yıl Önce

bu ilana nasıl ve nereden başvuracam burada başvur diye birşey yazmıyor bana yardımcı olurmusunuz.