Ak Gıda Personel Eleman Alımları

Ak Gıda Personel Eleman Alımları Ak Gıda, Türkiye’nin önde gelen gıda firmalarından biridir

Ak Gıda Personel Eleman Alımları

Ak Gıda Personel Eleman Alımları

Ak Gıda, Türkiye’nin önde gelen gıda firmalarından biridir. Firma her yıl olduğu gibi 2015 yılında da Ak Gıda Eleman Alımları ilanları ile personel alımlarını gerçekleştirecektir. Ülkemizde yoğun ilgi gören Ak Gıda personel alımı ilanlarını kaçırmadan başvuru yapmanızı öneriyoruz. Herkes için Türkiye’de ilk 500 sanayi şirketinden biri olan Ak Gıda ’ın bünyesinde personel olmak gerçekten büyük bir ayrıcalık olacaktır. Siz de bu ayrıcalıklardan faydalanabilir ve bu köklü firmanın bir çalışanı olabilirsiniz. İnsan kaynakları politikası doğrultusunda bir takım şartları olan firma, yenilikçi bakış açısı olan personelleri istihdam etmeyi hedeflemektedir.

Gıda Eleman Alımları ilanlarında firmanın aradığı özellikler detaylı olarak yazmaktadır. Firmanın iş ilanlarına kendi resmi internet sitesinden ya da diğer kariyer sitelerinden ulaşabilirsiniz. Biz de site olarak sizin kariyerinize destek sağlamak amacı ile, firmanın iş ilanlarını yayınlıyoruz. Firmanın iş ilanları açıldıkça sitemizin sayfalarında bilgilendirme amaçlı yer veriyoruz. Firmanın şu anda açık olan bir takım iş ilanları bulunmaktadır. Bunlar; -Teknik eleman -Part Time Kasiyer -Satış pazarlama sorumlusu -Fırın Elemanı -Sevkiyat elemanı Açık olan bu pozisyonlara sizler de başvuru yapabilirsiniz.

Gıda Eleman Alımları ilanları yıl içerisinde belirli dönemlerde açılmakta ve sizlerin başvuruda bulunabilmeniz için duyurulmaktadır. Siz de zaman kaybetmeyin ve bu iş fırsatlarını anında değerlenin. Sitemiz kariyer basamaklarını tırmanırken her zaman sizlere destek olmaktadır. Siz de sitemizi düzenli olarak takip ederek bu iş fırsatlarından anında haberdar olma şansını yakalayabilirsiniz. Yeni yılda yeni bir iş fırsatı için, siz de zaman kaybetmeyin ve bu ilanları değerlendirin. Artık daha rahat şartlarda çalışmak sizin de hakkınız. Hayatınız bu iş ilanları ile değişecek ve iş sahibi olma şansını yakalayacaksınız.  

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Filiz koytak
Filiz koytak - 2 hafta Önce

Is başvur