Çankaya Belediyesi işçi alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR üzerinde yayımlanan Kamu İşçi alımı ilanına göre Çankaya Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 92 kişilik boş kadro ile Kamu İşçi alımı yapılacağını belirtti. Bu yönde yayımlanmış olan ilana göre Çankaya Belediyesi işçi alımları kura ile belirlenecek olup herhangi bir KPSS Şartı aranmamaktadır.

İlan Detayları Nedir?

Çalışma Şekli: Geçici/Deneme Süreli,

İşveren Statüsü: Kamu,

Pozisyon: 92 Kişi,

Alım Yapılacak Unvan: Beden İşçisi

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Çankaya Belediyesi işçi alımı için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi nitelikler aranacak.

Yaş Şartı Nedir?

Çankaya Belediyesi Beden İşçisi almı için adaylardan 18 yaşını tamamlamış ve 33 Yaşından büyük olmamak şartı aranacak.

Mezuniyet Şartı:

Adayların en az İlköğretim mezunu olmaları zorunludur. Ancak Lise mezunu üzeri mezuniyeti olan adaylar başvuru yapamayacaktır.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Adaylar başvurularını sadece İŞKUR üzerinden gerçekleştirecekler. Bu kapsamda adayların 4 gün içerisinde başvuru yapmış olmaları gerekli olup başvurular Elektronik ortamda İş İlanı numarası ile gerçekleştirilecektir.

Başvuru Tarihleri: 7 - 11 Temmuz 2023

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

İş İlanı Numarası: 00007636907