Bursa Uludağ Üniversitesi Hastanesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi Gazetede 8 Aralık 2023 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Bursa Uludağ Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere 24 Sözleşmeli Personel alımı gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda alımlar 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B Sözleşmeli Personel alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru alınacak kontenjanlar ve ilan detayları haberde.

Personel Alımı Yapılacak Kadrolar:

  • 1 programcı,
  • 18 Büro Personeli,
  • 4 Kütüphaneci,
  • 1 Tekniker,

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

Söz konusu Üniversite personel alımı başivurusu KPSS Puanı ile 4/B kapsamında olmak üzere herhangi bir Mülakat yapılmaksızın sınavsız KPSS Puan sırasına göre personel alımı yapılacak.

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Bursa Uludağ Üniversitesi personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi nitelikler aranacaktır.

Özel Başvuru Şartları Nelerdir?

Adaylardan özel olarak KPSS, Eğitim ve herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartı aranacaktır.

KPSS Şartı nedir?

Adayların 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından  Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak gereklidir.

Alanına Göre eğitim ve Özel Nitelikler:

Başvurular Bilgileri Nedir?

Üniversite Hastanesine personel alımı başvuruları için süreç ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda başvurular sadece iahsen yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 8 - 22 Aralık 2023

İLANIN TAM METNİ