Yozgat Bozok Üniversitesi Resmi Gazetede yayımladığı personel alımı ilanına göre bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 28 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacak. Sözleşmeli olarak yapılacak personel alımları için adaylardan 2020 yılında yapılmış olan Kamu Personei Seçme sınavından puan almış olmak şartı ile yapılacak değerlendirmelere göre adaylara Herhangi bir mülakat yapılmaksızın 4/B ile sözleşmeli atama yapılacaktır.

Söz konusu olan 28 personel alımı Nöbet usulü çalıştırılma ile yapılacak.

Hangi Kadrolarda Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak?

Yozgat Bozok Üniversitesi 2 Teknisyen, 5 Büro Personeli, 1 Sağlık Teknikeri, 12 Destek personeli, 8 Koruma ve Güvenlik Görevlisi olmak üzere toplamda 28 sözlemeli personel alımı yapacak. Kontenja dağılımını gösterir tablo ise şöyle:

En Az Lise Mezunu Adaylar Başvuru Yapabilecek!

Üniversiteye lise, ön lisans ve lisans mezunu alım yapılacak olup 2002 yılında yapılan KPSS'den puan almış olmak şartı şile başvuru yapılacak. Aynı zamanda 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki genel nitelikler aranacaktır.

Öte yandan adayların yukarıda belirtilen tablodaki alanlardan mezun olmuş olmaları gerekmektedir.

Başvurular Başladı!

Yozgat Bozok Üniversitesi personel alımı başvuruları ilan tarihi ile başladı. Başvurular 30 Aralık 2021 tarihi ile başlayıpen geç 14 Ocak 2022 tarihine kadar devam edecektir.

Editör: TE Bilisim