Muğla Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri İşçi Personel Alımı İlanı Yayımladılar

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyeleri personel alımı ilanı yayımladılar. Farklı kadrolarda personel alımı yapılacak. İşte o ilanlar.

Muğla Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri İşçi Personel Alımı İlanı Yayımladılar

Türkiye İş Kurumu yeni ilanlar yayımlamaya devam ediyor. İŞKUR Kurum dışı ilanlar kısmında yayımlanmış olan işçi personel alımı ilanlarına göre Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bağlı İlçe Belediyeleri bünyelerindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda Personel Alımı yapacaklarını bildirdiler. Adaylardan KPSS Şartı talep edilmeyecek olup kadro dağılımı ve başvuru şartlarını sizlerle paylaşıyoruz.

ALIM YAPILACAK BELEDİYELER VE KADRO DAĞILIMLARI:

Muğla Büyükşehir Belediyesi MELSA: 3 Dokumacı 

Muğla Milas Belediyesi: 4 Asfalt İşçisi

Muğla Datça Belediyesi: 1 Beden İşçisi

Muğla Ula Belediyesi: 3 Beden İşçisi, 1 Arkeolog

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

İlanlar İŞKUR üzerinde yayımlanmış olup genel olarak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, En az Okuryazar olmak, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesinin A bendinde yer alan 1,4,5,6 ve 7 numaralı nitelikleri taşıyor olmak ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

Belediyelere başvurular sadece istenen belgelerle şahsen belediyelere yapılacaktır. İlanlar Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanmış olup aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

İLANLARIN DETAYLARI: https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

YORUM EKLE