Melikgazi Belediyesi 150 İşçi Alımı İlanı - KPSS Şartı YOK

Melikgazi Belediyesi işçi alımı için ilana çıktı. İŞKUR üzerinde yayımlanan ilan ile geçici süreli çalışacak işçi alımı yapılacak. Şartlar ve ilan detayları haberde.

Melikgazi Belediyesi 150 İşçi Alımı İlanı - KPSS Şartı YOK

İŞKUR üzerinde yeni işçi alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR Kurum dışı ilanlar kapsamında yayımlanan işçi alımı ilanına göre Melikgazi Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere farklı geçici süreli çalışacak Kamu İşçi alımı yapılacak. Şartlar ve Kontenjan bilgisi nedir?

150 işçi Alımı Kontenjan Dağılımı:

Melikgazi Belediyesi 150 Beden İşçisi alımı yapacak. Alımlar Geçici süreli kapsamında olmak üzere 5 ay 17 gün olarak belirlenmiştir.

Başvuru Şartları Nedir?

Adayardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Medeni haklarına sahip olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Tecrübeli olmak, herhangi bir engeli olmamak" gibi şartlar aranacak.

Özel Şartlar nedir?

  • En az İlkokul mezunu olmak,
  • 20 Yaşını tamamlamış ve 50 yaşından gün almamış olmak,
  • Başvuru tarihi itibari ile Kayseri İl Sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak,

gibi şartlar aranacak.

Başvurular ne Zaman Yapılacak?

Belediye başvurusu ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 24 Eylül 2023 tarihine kadar başvuru alınacaktır. Başvurular sadece Belediyeye yapılacak.

İLANIN DETAYLARI:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorum
Yorum - 3 ay Önce

Geçenlerde ulakbel den iş başvurusu yaptık ama sonuç sistemi çalışmıyor galiba, sonuca bir türlü erişemedik

Yorumum
Yorumum - 3 ay Önce

Kayseri Melikgazi Kocasinan Talas Hacılar Belediyelerinden seçim öncesi büro memur alımlarının çoğaltılmasını İSTİYORUZ Ayrıca memur alımlarının halka duyurulup, kura ile en az lisans mezunu atama yapılmasını istemekteyiz

Güler
Güler - 1 ay Önce

Ulakbele 2 yıldır başvuruyor ama alımlar olmasına rağmen henüz dönen yok