Lise Mezunu ve 60 KPSS İle Zabıta Memuru Alımı Başvurusu Sona Eriyor!

Belediye geçtiğimiz günlerde yayımladığı memur alımı ilanı için başvurular sona eriyor. En az lise ve 60 KPSS Puanı ile zabıta memuru alımı yapılacak. Belgeler?

Lise Mezunu ve 60 KPSS İle Zabıta Memuru Alımı Başvurusu Sona Eriyor!

Belediye Zabıta Memuru alımı işlemleri devma ederken geçtiğimiz ay yayımlanmış olan Köprüköy Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere yayımladığı Zabıta Memuru Alımı ilanı için başvurular sona eriyor. Belediye 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Belediye Zabıta Memuru yönetmeliğine göre KPSS Puanı ile memur alımı gerçekleştirilecek.

Zabıta Memuru Alımı Başvurusu Sona Eriyor!

Belediye Memur alımı başvuruları 20 Haziran 2023 tarihi ile başlamıştı ve artık sona eriyor. Belediye bünyesine dahip olmak isteyen adaylar en geç 23 Haziran 2023 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını sadece Şahsen istenen belgelerle birlikte Belediye ye şahsen gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

BAŞVURU DETAYLARI BURADA: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimi/belediye-lise-60-kpss-ile-zabita-memuru-alimi-ilani-yayimladi-h44393.html

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Belediye Zabıta Memuru aımı için alımlar toplamda 2 kişilik kadro il Kadın Erkek adaylar içerisinden olmak üzere Lise mezunu adaylar içerisinden en az 60 KPSS Puanı ile gerçekleştirilecektir. 

Başvuru Değerlendirmesi nasıl Yapılacak?

Zabıta Memuru alımında başvurular KPSS Puanı ile yapıldığından değerlendirmelerde KPSS Puanına göre gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile adaylar belirlenecektir. Bu kapsamda en yüksek puandan başlamak üzere toplamda 10 kişi sınava tabi tutulacaktır.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman?

Sınava girmeye hak kazanan adaylar ve KPSS puanları ile sınav yeri ve zamanı başvuruların değerlendirilmesine müteakip, 05.07.2023 tarihinde Belediyemizin resmi internet sayfasından (//www.koprukoy.bel.tr) ilan edilecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bahar
Bahar - 3 ay Önce

Adıyaman da bir deprem bölgesi. Hatırlatmak istedim.Lise mezunuyum kpss den 65 aldım. Puanımız yeterli ama torpilimiz yok.

Semihcangeçgel
Semihcangeçgel - 2 ay Önce

Zabıtalıga basvurmak istiyorum

Meral Özkaya
Meral Özkaya - 3 gün Önce

Zabıta olmak için boy sınırı koyuyorlar bide benim gördüğüm kısa boylular nasıl zabıta olmuş acaba?