Konya Büyükşehir Belediyesi 232 Personel Alımı Yapıyor - KPSS YOK

Konya Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelen ilan ile KPSS Şartı olmaksızın 232 personel alınacak. Kontenjan Dağılımı haberde.

Konya Büyükşehir Belediyesi 232 Personel Alımı Yapıyor - KPSS YOK

Konya Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan ilanlara göre Kurum Dışı kapsamında istihdam edilmek üzere 232 Personel alımı yapılacak. Söz konusu ilan ile adaylardan herhangi bir KPSS şartı aranmayacak.

İşni Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde Başvuru şartları ve detaylı kontenjan dağılımı hakkında detayları aktaracağız.

Personel Alımı Yapılacak Kontenjanlar Nelerdir?

  • 93 Fen İşleri Saha Destek İşçisi,
  • 80 Usta,
  • 16 Operatör,
  • 43 Şoför ( Tır, Kamyon, Otobüs, Kar Kürüme Aracı ),,

Mesleğe Göre Kontenjan Dağılımı:

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Konya Büyükşehir Belediyesi adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, En az İlkokul mezunu olmak, Alım yapılacak şehir ve İlçede kamet ediyor olmak " gibi genel şartlar aranacak.

Özel Başvuru Şartları Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesine Konya Şehir Hizmetleri A.Ş olarak personel alacak. Başvurular ilanın yayım tarihi olan 8 Kasım 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 11 Kasım 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece Elektronik ortamda yapılacak.

Başvuru Ekranı: https://isbasvurusu.konya.bel.tr/

İLANIN DETAYLARI:

https://media.iskur.gov.tr/77304/d-users-nuray-agar-desktop-konya-sehir-hiz-11.pdf

https://media.iskur.gov.tr/77303/d-users-nuray-agar-desktop-konya-sehir-hiz-1.pdf

YORUM EKLE