İki Belediye Memur Alımı Başladı! En az 17 Bin TL Maaş ve Ön Lisans

Belediye Memur Alımı başvuruları başladı. En az ön lisans ve lisans mezunu olmak üzere farklı kadrolarda 17 bin TL maaş ile memur alımı yapılacak. Detaylar haberde.

İki Belediye Memur Alımı Başladı! En az 17 Bin TL Maaş ve Ön Lisans

Belediyeler memur alımına başladı. Geçtiğimiz günlerde Belediyeler tarafından yayımlanmış olan memur alımı ilanlarına göre İki Belediye bünyesindeki eksikliği gidermek üzere farklı kadrolarda ve niteliklerde olmak üzere memur alımı gerçekleştirecek. Söz konusu yayımlanan ilanlara göre Belediyeler Genel ve Teknik hizmetleri sınıfında istihdam edilmek üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere memur alımı gerçekleştirilecek.

Belediye Memur Alımı Kontenjan Detayları Nedir?

Söz konusu belediyeler bünyelerindeki eksikliği gidermek üzere toplamda 14 memur alımı gerçekleştirecek. Buna göre alımlar,

Karatay Belediyesi Memur Alımı Detayları:

Belediye Teknik Hizmetler Sınıfında istihdam edilmek üzere 5. 6. ve 7. dereceli kadrolarda istihdam edilmek üzere;

  • 4 İnşaat Mühendisi,
  • 1 Elektrik Elektronik Mühendisi,
  • 1 Makine Mühendisi,
  • 1 İç Mimar,
  • 1 İnşaat Teknikeri,
  • 1 Harita Teknikeri,

olmak üzere toplamda 9 memur alımı gerçekleştirilecek. Başvuru için adaylardan 2022 yılı KPSS den Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 75 puan almış olmak şartı aranıyor.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimi/belediye-en-az-on-lisans-memur-alimi-17-bin-tl-maas-karatay-belediyesi-h44507.html

Çağlayancerit Belediyesi Memur Alımı Detayları:

Belediye bünyesindeki eksikliği gidermek üzere Memur alımı yapacak. Belediye bünyesine 5 kişilik boş kadro için memur alımı ilanı yayımladı. Bu kapsamda;

  • Ön Lisans Mezunu 1 Zabıta Memuru,
  • Lisans Mezunu 2 Zabıta Memuru ve 2 VHKİ,

alımı gerçekleştirilecek. 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Başvuru Süreci Başladı!

Belediyelerin memur alımı için başvuruları başladı. 3 temmuz 2023 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 6 Temmuz 2023 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Melek eser
Melek eser - 6 ay Önce

Sağlık kurumları işletmeciliği yok mu peki