İki Belediye ( Beykoz ve Ortaköy ) KPSS 60 ve 65 Puan İle Memur Alımı Başladı!

İki Belediyenin memur alımı başvuru süreci başladı. Başvuru formları, Kadro Dağılımı ve başvuru şartları haberimizde.

İki Belediye ( Beykoz ve Ortaköy ) KPSS 60 ve 65 Puan İle Memur Alımı Başladı!

Belediyeler memur alımı ilanları yayımlamaya devam ederken öte yandan mezvcut ilanların başvuru süreci başlıyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Belediye personel alımı ilanları için başvuru süreci başladı. İki Belediyenin memur alımı başvuruları için adaylardan bazı şartlar talep edilmektedir. Peki Alım yapacak belediyeler hangi kadrolarda başvuru alacak? Başvuru şartları ne olacak? Ne zamana kadar başvuru yapılacak? İşte tüm ilanların detaylarını haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

ALIM YAPACAK BELEDİYELER VE KADRO DAĞILIMI:

Yayımlanmış olan Belediye personel Alımı ilanına göre Beykoz Belediyesi ve Ortaköy Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak için Memur kadrolarında alım yapacak. Buna göre,

Beykoz Belediyesi: Genel İdare Hizmetleri Sınıfında Ön Lisans mezunu 1 Veznedar alınacak. Lisans Mezunu 1 Düz Memur, 8 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ile 5 Bilgisayar İşletmeni alımı yapılacak.

Ortaköy Belediyesi: Teknik Hizmetler Sınıfında 1 Kişilik boş kadro ile Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği veya Harita Mühendisliği alanlarında alım yapacak.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,
  • Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,
  • Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

KPSS ŞARTI:

Söz konusu Belediyeler adaylrdan KPSS şartı talep edecek. Bu kapsamda 2020 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından, Ön Lisans için KPSSP93 ve Lisans için KPSSP3 puan türünden en az 60 ve 65 puan almış olmak şartı aranacaktır.

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI!

Beykoz Belediyesi ve Ortaköy Belediyesi memur alımı için başvuru süreci başladı.

Beykoz Belediyesine 05 Nisan 2021 tarihi ile başlayan başvurular en geç 09 Nisan 2021 tarihine kadar devam edecek. İlanın başvuru kılavuzu için Buraya Tıklayınız.

Ortaköy Belediyesine ise 06 Nisan 2021 tarihi ile başlayan başvurular en geç 8 Nisan 2021 tarihine kadar devam edecektir. İlanın Başvuru Kılavuzu İçin Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE