Edremit Belediyesi 60 Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Edremit Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. 12 Farklı meslekte Mezuniyet Şartı Olmadan 60 personel alımı yapılacak. Şartlar ve kontenjanlar nedir?

Edremit Belediyesi 60 Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Edremit Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. Türkiye İş Kurumu üzerinde az önce yaymlanan ilana göre Balıkesir Edremit Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 12 fakrlı meslekte olmak üzere 60 personel alımı gerçekleştirilecek. Alımlar Daimi süreli olmak üzere yapılacak. Belediye'de daimi süreli çalışmak isteyen adaylar i,lan bilgisini kullanarak başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Başvuru Alınacak Kontenjanlar Hangileridir?

 • 1 Çöp Kamyon Sürücüsü,
 • 1 İş Makineleri Operatörü,
 • 1 Mezarlık Görevlisi,
 • 1 Kaynakçı ( Oksijen ve Elektrik ),
 • 1 Muhasebeci,
 • 1 Elektrikçi ( Genel ),
 • 2 Hayvan Bakıcısı,
 • 22 Beden İşçisi ( Genel ),
 • 3 Traktör Şoförü,
 • 5 Destek Personeli ( Yardımcı Hizmetler ),
 • 20 Çöpçü,
 • 2 Kamyon Şoförü,

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Edremit Belediyesi personel alımı için adaylardan başvuru için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Alım yapılacak meslekte deneyim veya bilgi sahibi olmak, Vardiyalı çalışmayı kabul etmiş olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Edremit il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Haftalık 45 çalışmayı kabul etmiş olmak, Sağlık açısından görevini yerine getirmesine engel sorunu olmamak ve Herhangi bir Emekli aylığı almıyor olmak gibi şartlar aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Belediye personel alımı başvurusu için süreç 26 Ekim 2022 tarihi ile başlayacak olup en geç 30 Ekim 2022 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece Fotoğraflı Özgeçmiş ile birlikte " Camivasat Mah. Park Cad. B blok No:8/b EDREMİT/BALIKESİR " adresine gerçekleştirilecektir.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/61863/balikesir-edremit-belediyesi-personel-a-s-30-10-2022.pdf

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurcan DAĞ
Nurcan DAĞ - 8 ay Önce

Benim oğlum üniversite mezunu hatta stajını edremit belediyesinde yaptı sizden ricam oğluma orada bir iş istiyorum

Mehmet fatih yüksel
Mehmet fatih yüksel - 8 ay Önce

Ben burhaniye de oturuyorum bu zamana kadar temizlik görevlisi olarak çalıştım İstanbul Esenyurt belediye temizlik görevlisi olarak çalıştım eskiden Burhaniye belediye temizlik görevlisi olarak çalıştım şu an içsizim açaba Edremit belediye sinde çalışmak çok isterim sizlerin yardımcı olursanız çok sevinirim

Birol kaya
Birol kaya - 8 ay Önce

Kamyon şöverim havranda şöverim

Emrullah toprak
Emrullah toprak - 7 ay Önce

Ben elektrik kaynakcisiyim

Bülend dinsever
Bülend dinsever - 6 ay Önce

Ben 1976 doğumluyum 6 sene kaymakam şöförlügü yaptım taktir belgelerim mevcut daha sonrasında 14 sene agar vasıta şöforlugu yaptim 1 sene once uyku apneasi ve bobrek yetersizliginden doktor tavsiyesiy akcaya tasindim aslen tekirdagliyim is ariyorum destek olursaniz sevinirim

Kasım Yıldırım
Kasım Yıldırım - 5 ay Önce

Darsofa mah otuyorm işe ihtiyacım var kiracıyım çok sıkıntıdayım