Belediye 63 KPSS Puanı İle Memur Alımı İlanı Yayımladı! Ön Lisans

Belediye memur alımı için 63 KPSS Puanı ile Ön Lisans mezunu memur alımı ilanı yayımlandı. Kadın Erkek başvuru yapabilecek? Şartlar nedir?

Belediye 63 KPSS Puanı İle Memur Alımı İlanı Yayımladı! Ön Lisans

Belediye Memur alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Az Önce 27 Ocak 2023 tarihi ile yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre Dündarlı Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Memur alımı yapılacağını aktardı. Söz konusu yayımlanan ilan ile 63 Taban KPSS Puanı ile memur alımı gerçekleştirilecek. Alımlar 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere ön Lisans mezunları içerisinden memur alımı yapılacak.

Memur Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Dündarlı Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere sadece 1 kişilik kadro ile Muhasebeci alımı gerçekleştirecek. Alımlar Genel İdare Hizmetleri sınıfında yapılacak olup Ön Lisans Mezunu Memur alımı yapılacak.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nedir?

Dündarlı Belediyesi memur alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" gibi şartlar aranacak.

Ayrıca En az B Sınıfı sürücü belgesi olmak ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak 

KPSS 63 Taban Puan Şartı Var!

Söz konusu belediye alımı için adaylardan 2022 yılında yapılan KPSS'den P93 puan türünden en az 63 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Mezuniyet Şartı:

Önlisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İşletme Yönetimi veya Muhasebe bölümlerinin birinden mezun olmak, 

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Belediye memur alımı başvurusu Mart ayında yapılacak. Bu sebeple başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıdaki bilgileri kullanabileceklerdir.

Başvuru Tarihleri: 7 - 10 Mart 2023

Başvuru Adresi: Cumhuriyet mah. Balcılar cad. Dündarlı Belediyesi/NİĞDE

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 11 ay Önce

Başvurmaya gerek yok işe alınacak belli

Ömer Yılmaz
Ömer Yılmaz - 11 ay Önce

Yine kim bilir kimin dayısı torpil geçiyor başvurmaya gerek yok alınacak kişi belirlenmiş zaten tamda 63 puanla biri yerleşir göreceksiniz

Şerife
Şerife - 11 ay Önce

Ne alaka kpss 63 ya

Bbbj
Bbbj - 11 ay Önce

Bunları gördüğünüz halde akp oy verin sizin birleri hakkınız yerken 63 puan akp dayısı alan kadro alıyor dershaneye gitmeye gerek akp dayınız olsa zaten kadrolu olacaksınız

Asyena Dilek
Asyena Dilek - 11 ay Önce

Yazıklar olsun 63 puan nedir ilk okul mezunu alın oldu olacak o torpilli vasıfsız alınacak malum kişi yerine daha liyakatli olur

Bahar guzen
Bahar guzen - 11 ay Önce

62 değilde 63 o torpiliniz yokmu ahirette 63 milyon kere Rabbıme yalvarırsiniz inşAllah kul hakkı yemenin bedeli olarak