Ankara Büyükşehir Belediyesi 150 Memur Alımı Sona Eriyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi başvurularında sona gelindi. 60 KPSS Puanı İle Lisans mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. İlan detayları nedir?

Ankara Büyükşehir Belediyesi 150 Memur Alımı Sona Eriyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi memur alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesine 657 Sayılı Devlet Memurları kanununa tabi olarak istihdam edlmek üzere 150 itfaiye Eri Alımı yapılacak. Başvurularda artık sona geldik. 

150 İTFAİYE ERİ ALINACAK!

Ankara Büyükşehir Belediyesi genel İdare Hizmetleri sınıfında 10. dereceli kadroya İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği veya Sivil Savunma ve İtfaiyecilik önlisans programlarının birinden mezun olmak. En az C Sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak şartı ile 150 İtfaiye Eri alınacak.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Ankara Büyükşehir Beledyesi 150 İtfaiye Eri Alımı başvuruları 1 Kasım 2021 tarihi ile başlamış olup artık sona ermektedir. Adaylar başvurularını en geç 12 Kasım 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını sadece İstenen belgelerle Cumhuriyet Caddesi 19 Mayıs Kompleks içerisinde bulunan Atatürk Spor ve Sergi Sarayı Altındağ-ANKARA adresine şahsen müracaat ederek başvuru yapmaları gereklidir.

BAŞVURU BELGELERİ NEDİR?

  • Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi,
  • Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),
  • Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),
  • Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),
  • KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,
  • Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,
  • Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,
  • 2 adet biyometrik fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak),

İTFAİYE ERİ SINAVI YAPILACAK!

Başvuru değerlendirmesi yapıldıktan sonra adaylara yazılı ve sözlü sınav yapılcak. Sözlü ve uygulamalı sınav 22/11/2021-01/12/2021 tarihleri arasında Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığının Zübeyde Hanım Mahallesi Turgut Özal 2 Bulvarı No:9, 06070 İskitler-Altındağ/ANKARA adresindeki yerleşkesinde yapılacaktır. Sınavlar saat 09.00’da başlayacaktır.

BAŞVURU KILAVUZU VE BAŞVURU FORMU

YORUM EKLE