3 Belediye 55 Düz Memur ve Zabıta Memuru Alımı Sona Eriyor!

Belediyelere memur alımı başvurusu sona eriyor. Zabıta memuru ve Düz memur alımı yapılacak. Kontenjan detayları haberde.

3 Belediye 55 Düz Memur ve Zabıta Memuru Alımı Sona Eriyor!

Belediyelere memur alımı yapılıyor. Hafta başında başlamış olan memur alımı başvuruları için süreç sona eriyor. Belediyeler bünyelerindeki eksikliği gidermek üzere 3 farklı bölgede 55 Memur alımı yapacaklarını bildirdi. İşin Olsa ekibi olarak bizde sizler için ilanların detaylarını aktaracağız.

55 Memur Alımı Yapacak Belediyeler ve İlan Detayları:

Belediye memur alımları KPSS Puanı ile yapılıyor. Bu yönde 3 Farklı Belediye'ye 

  • 45 Zabıta Memuru,
  • 10 Düz memur,

alımı gerçekleştirilecektir.

Maltepe Belediyesi Memur Alımı Detayları:

Maltepe Belediyesi Memur alımı toplamda 20 kişilik boş kadro ile gerçekleştirilecek. Buna göre Lisans mezunu adaylar içerisinden 10 Düz memur, 10 Zabıta Memuru alımı yapılacak. Başvurular en geç 17 Kasım 2023 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Başvuru için 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lisans seviyesinde P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak gereklidir.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimi/maltepe-belediyesi-20-duz-memur-ve-zabita-memuru-alimi-ilani-h45200.html

Sarıyer Belediyesi Memur Alımı İlanı:

Sarıyer Belediyesi memur alımı Ön Lisans mezunu ve Lisans mezunu adaylar içerisinden gerçekleştirilecek. Bu kapsamda; Genel İdare Hizmetleri sınıfında istihdam edilmek üzere Ön Lisans Mezunu 5 ve Lisans mezunu 10 Zabıta Memuru alımı yapılacak. Adaylardan 30 yaş şartı ve boy şartı aranacak.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimi/sariyer-belediyesi-15-zabita-memuru-alimi-ilani-65-kpss-ile-on-h45199.html

Karabağlar Belediyesi Memur Alımı:

Karabağlar Belediyesi bünyesine Genel İdare Hizmetleri sınıfında istihdam edilmek üzere 9. Dereceli kadroda istihdam edilmek üzere Kadın ve Erkek adaylar içerisinden Zabıta Memuru alımı yapılacak. Başvuru için KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartı aranacak.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimi/karabaglar-belediyesi-20-zabita-memuru-alimi-ilan-on-lisans-h45187.html

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozdemir
Bozdemir - 3 hafta Önce

İhtiyacım var