Bartın Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelmiş olan personel alımı ilanına göre Bartın Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az Ön Lisans mezunu adaylar içerisinden Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda adaylardan aranan şartlar ve başvuru bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Üniversteye Kadın Erkek adaylar içerisinden 1 kişilik kadro ile Tekniker Alımı yapılacak.

Başvuru Şartları nedir?

Üniversiteye personel alımı için genel oalrak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca Özel olarak ise 2022 yılında yapılan KPSS'den Ön Lisans için P93 puan türünden en az 50  puan almış olmak gereklidir.

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

Adayların yerleştirme işlemleri KPSS Puanı ile yapılacak. Bu kapsamda en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak değerlendirme ile adayların yerleştirme işlemleri gerçekleştirilecektir.

Eğitim Şartları nedir?

Sahne ve Gösteri Sanatları Işık Teknolojisi, Sahne ve Gösteri Sanatları Ses Teknolojisi, Sahne ve Gösteri Sanatları Teknolojisi, Sahne Işık ve Ses Teknolojileri, Radyo TV Yayımcılığı, Radyo-Tv Yayımcılığı, Radyo ve Televizyon Yayımcılığı, Radyo ve Televizyon Programcılığı, Radyo-Televizyon Programcılığı, Televizyon Yapım ve Yönetimi, Radyo-Televizyon Yayımcılığı, Radyo ve TV Yayımcılığı, Film Yapım Teknikleri, Televizyon ve Radyo Programcılığı, Radyo ve Televizyon Tekniği, Radyo-Televizyon Tekniği, Radyo ve Televizyon Teknolojisi, Radyo Tv Yayıncılığı, Radyo ve Televizyon Yayıncılığı ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Başvurular Ne Zaman yapılacak?

Başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yapılmış olması gerekmektedir.

Başvuru Tarihleri: 19 Şubat - 5 Mart 2024

İLANIN TAM METNİ

Kaynak: İşin Olsa