Vakıfbank Personel Alımı Başvuruları Sürüyor

Vakıfbank resmi internet sitesinde bulunan iş başvuruları - kariyer sayfası aracılığı ile öz geçmiş başvuruları kabul etmeye devam ediyor.

Vakıfbank Personel Alımı Başvuruları Sürüyor
Ülkemizde uzun yıllardır hizmet vermekte olan kamu bankası Vakıfbank kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere açık pozisyonlar için personel alımı yapmaya devam ediyor. Diğer kamu bankaları gibi Vakıfbank'ta personel alımları için aralıklarla banka sınavları düzenlediği gibi resmi internet sitesinden de gelen başvuruları kabul etmektedir.

Buna göre Vakıfbank resmi internet sitesinde yer alan iş başvuruları ve kariyer sayfasında ki öz geçmiş formu bölümü aracılığı ile müracaatları kabul etmektedir.

ÖZGEÇMİŞ BAŞVURUSU YAPMAK

Vakıfbank'ın hazırlamış olduğu kariyer sayfasına giriş yapıp sisteme üye olduktan sonra kendi bilgileriniz ile Vakıfbank'a öz geçmişiniz ile müracaat edebilirsiniz. Vakıfbank gelen tüm öz geçmiş formu başvurularını incelemekte ve değerlendirmektedir.

Buna göre Vakıfbank yine aldığı öz geçmiş formlarını değerlendirdikten sonra personel alımı ihtiyacı olduğunda uygun görmüş olduğu adaylar ile iletişim kurmaktadır. Sizde yapacağını bu başvurular ile eğer gerekli pozisyonlar için uygunsanız Vakıfbank'ın sizin ile irtibat kurmasını sağlayabilirsiniz. Müracaatlar sürekli olarak kabul edilmektedir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

Vakıfbank süresiz olarak resmi internet sitesi aracılığı ile sürekli olarak öz geçmiş başvuruları kabul etmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır? Aşağıda yer alan linki takip ederek Vakıfbank kariyer bölümüne üye olan adaylar başvurularını yine aynı kanal üzerinden gerçekleştirebilir.

https://kariyer.vakifbank.com.tr/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
GİZEM
GİZEM - 3 yıl Önce

BEN ÜYELİĞİMİ YAPALI BAYA ZAMAN OLDU ŞİMDİ NE ŞİFREMİ NE DE E POSTA ADRESİMİ HATIRLIYORUM SİSTEMEDE GİRİŞ YAPAMIYORUM BAŞKA BİR YOLU YOK MU ACABA