Türkiye Finans Katılım Bankası Lise Mezunu Personel Eleman Alımı

Türkiye Finans Katılım Bankası Lise Mezunu Personel Eleman Alımı Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Eleman alımı yapıyor

Türkiye Finans Katılım Bankası Lise Mezunu Personel Eleman Alımı

Türkiye Finans Katılım Bankası Lise Mezunu Personel Eleman Alımı

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Eleman alımı yapıyor. Sizde Türkiye Finans Katılım Bankasında işe başlayarak geleceği parlak bir kariyer sahibi olmak istemezmisiniz. Bankacılık sektöründe ilk adımlarınızı Türkiye Finans Katılım Bankasında yapın. Ayrıca gelişmekte olduğu ve büyümekte olduğu şubeleri ile her geçen gün Türkiye'nin her yerinde personele ve elemana ihtiyaç duymaktadır. Türkiye Finans Katılım Bankası Aralık ayında da personel alımlarına devam etmektedir. Ayrıca Türkiye Finans Katılım Bankası Bütün Türkiye Genelinde Genel bir İlan vermiştir. Son Başvurular 12 Aralık 2014 Tarihine kadardır. Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde, Başvuru bilgilerine, Genel niteliklere, Özel şartlara, İş tanımına ve Gelen İlan bilgilerine ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Bankamızın personel ihtiyacının oluşması halinde uygun adaylara daha rahat ulaşabilmek için GENEL BAŞVURU ilanı kullanılmaktadır. Buna göre;  

Genel Bankacılık ve Müşteri Hizmetleri gibi bankacılık bilgisi ve teknik bilgi kullanımı gerektirecek destek hizmet birimleri için Türkiye'deki üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, Ulaşım, ikram, bina güvenliği gibi yardımcı hizmet pozisyonları için asgari lise mezunu, Bina Bakım-Onarım gibi yardımcı hizmet pozisyonları için asgari teknik lise mezunu, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, Bankamız misyon ve vizyonunu temsil edebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, İnsan odaklı, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Bilgisayar kullanımı gerektiren pozisyonlar için MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yabancı dil kullanımı gerektiren pozisyonlar için iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olan.

İŞ TANIMI: Bu bir GENEL BAŞVURU

ilanı olup yapılacak başvurular, ilanda sözü edilen birimlerde oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temas kurulacaktır.

GENEL BAŞVURU

ilanları mevcut açık pozisyonlar için yayınlanmamakta, dolayısıyla başvuran adaylara olumlu ya da olumsuz cevap hemen verilememektedir. Bu ilana yapmış olduğunuz başvuru, bize ulaşmanız için yeterli olup aday değerlendirmelerimiz sadece Kariyer.Net üzerinden yapılmaktadır. Bu nedenle ayrıca posta, elektronik posta, şahsen müracaat veya faks yoluyla başvuru yapılmamasını rica ediyoruz. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Şehir/Ülke: ** Tüm Türkiye İlan Tarihi: 30.11.2014 Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir) İlan Bilgileri

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE