Şekerbank Lisans Mezunu Personel Alımları

Şekerbank resmi internet sitesinden yayınlanan bildiri ile 78 farklı ilde lisans mezunu tecrübe ve KPSS şartı aramadan personel alımı yapacağı duyuruldu.

Şekerbank Lisans Mezunu Personel Alımları
Şekerbank yıllardır ülkemize yatırım yapmaya devam eden ve sürekli olarak büyümeye çalışan bir bankadır. Sermayesi diğer bankalara göre ufak olduğu için şubelerinin genelde küçük olduğu görülmektedir. Bunun yanı sıra kampanyaları çok fazla olmayan ve müşteri çekme konusunda sıkıntı yaşayan bir banka olarak tabir edilebilir. Ancak her sene bünyesine kattığı nitelikli personeller ile özellikle kredi verme konusunda pek çok müşteri ile anlaşmaya çalışan ve büyüme oranını her sene artırmak için yeni çalışmalar yapan Şekerbank 78 farklı ilde istihdam etmek üzere lisans mezunu personel alımı yapacağını duyurdu

Hangi Pozisyonlar İçin Personel Alınacak

Şekerbank'dan yapılan duyuru ile farklı pozisyonlarda çalışmak üzere personel alınacağı belirtildi fakat pozisyon için sadece genel tabiri kullanıldı yani detaylı bir açıklama yapılmadı.

Kimler Başvurabilir

Üinversitelerin bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olmuş
Erkeklerde en fazla 28 bayanlarda ise en fazla 26 yaşında olan
Erkek adayları için askerlik sıkıntısı olmayan

Yukarıda ki niteliklere uyan kişiler başvuru yapabilir. Üstelik her hangi bir KPSS puan şartı ve tecrübe şartı aranmamaktadır. Başvuru yapmak ya da iş hakkında detaylı bilgiyi öğrenmek için hemen aşağıda sunmuş olduğumuz linki takip ederek bankaya başvurunuzu iletebilirsiniz.

//www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-genel-basvuru-1585826?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1585826&refno=5108_1466

YORUM EKLE
YORUMLAR
yalçın çakıroğlu
yalçın çakıroğlu - 5 yıl Önce

lise mezunu bilgi sayar ve sillahlı güvenlik sertifikası var iş arıyor bafra tel 05353150055

yalçın çakıroğlu
yalçın çakıroğlu - 5 yıl Önce

güvenlik ve bilgi sayar serfikası var iş arıyor bafra tel 05353150055